Móda a krása

Vyberte si topánky na leto

Už mama Forresta Gumpa vedela, že topánky majú svoju moc, keď tvrdila, že topánky dokážu prezradiť o človeku veľa – odkiaľ prichádza, kde ide. A vy čo chcete, aby prezradili vaše topánky o vás? Chcete, aby prezradili, že rozumiete trendom? Potom si v lete obujte niektoré z týchto.

Lodičkami s uzatvorenou špičkou vždy očaríte

Lodičkami s uzatvorenou špičkou vždy očaríte

Doplavte sa lodičkami do čarovnej krajiny

Čierne lodičky s uzatvorenou špičkou sú nehynúca legenda, sú nesmrteľnejšie ako Nesmrteľná teta a sú povinnosťou každej ženy. Ale prečo ostať iba pri jednom páre? Pekných topánok nikdy nie je dosť, no teraz zalovte vo vodách pastelových farieb. Zmrzlinová ružová, mätová zelená, santorini modrá či slnečnicová žltá, nádherné farby, ktoré z lodičiek vytvoria symbol ženskosti, jednoduchosti a jemnosti. Stavte na klasiku v novom šate a zažiarte.

Pohodlné slip ony

Pohodlné, vzdušné a univerzálne, také sú slip ony. „Teniskoidné našuchovačky“, v ktorých sa bude vaša noha cítiť príjemne počas horúcich letných dní. Chcete staviť na klasiku? Vyberte si čierno-bielu farebnú kombináciu. Chcete trochu experimentovať? Vyberte si vzor hadej kože či už vo vínovej farbe alebo v klasickej. Tiež očaríte rozprávkovými alebo zvieracími motívmi – Mickey Mouse, Simpsonovci či mačičky.

Pestrofarebné tenisky

Nestáva sa často, že módny trend prežije dlhšie ako jeden rok, musí byť naozaj silný, aby to dokázal. Tenisky do dokázali a môžeme ich teda oficiálne považovať za Herkula obuvi. Aké sa nosia? Návrat zažíva hippies móda zo 70. rokov a s ňou aj kvetované vzory, zásahom do čierno-bieleho bude, keď si vyberiete all-black alebo all-white tenisky, a keď vás táto farebná kombinácia nudí, vstúpte do pestrofarebných vôd. Veľkou výhodou tenisiek je, že si ich môžete obliecť k čomukoľvek. Šortky, džínsy, sukňa, šaty, čokoľvek a bude to v poriadku.

Chic sandálky

Či už na vysokom podpätku alebo bez neho, budete vyzerať božsky. Pestré farby, jednoduché strihy, bezproblémov ich skombinujete s čímkoľvek a hlavne vaša noha bude  v lete dýchať. Sandálky chytili druhý dych, tak im pridajte trochu kyslíku aj vy a kúpte si jedny na leto.

Leave a Comment