Komerčné články Móda a krása Praktické tipy

Zatočte so stresom vďaka joge

Joga je šport, ktorý si na svete získal mnoho priaznivcov. O jej pozitívnom dopade na vašu fyzickú a psychickú kondíciu píše dokonca aj veľa odborníkov a jogínov, ktorí sa tomuto športu venujú dlhodobo. V čom však spočíva jej prínos na vaše telo a myseľ? V mnohom!

Prečo joga pomáha na stres?

Pomalé pohyby a  hlboké dýchanie zvyšujú prietok krvi a zahrievajú svaly, zatiaľ čo držanie pózy môže budovať silu vašich svalov. Joga je rovnako dobrá ako základný strečing na zmiernenie bolesti a zlepšenie pohyblivosti u ľudí s bolesťami dolnej časti chrbta. Pravidelné cvičenie jogy tiež môže znížiť hladinu stresu a zápalu celého tela a prispieť tak k zdravému srdcu. Pomocou tohto športu tiež môžete zabrániť aj faktorom prispievajúcim k srdcovým chorobám, vrátane vysokého krvného tlaku či nadmernej hmotnosti.

Dámske fitness tréningové legíny na jogu

Cíťte sa pohodlne pri cvičení jogy vďaka kvalitnému fitness oblečeniu

Nemali by ste však zabúdať ani na to, aby ste sa pri tomto športe cítli pohodlne. To vám dokáže zabezpečiť vhodné športové oblečenie na jogu. Reč je napríklad o podprsenke na jogu. Značka 4F vám ponúka kvalitné a jedinečné podprsenky na jogu, ktoré zaisťujú ľahké spevnenie poprsia. Podprsenka na jogu je vyrobená z rýchloschnúceho materiálu, ktorý zaručuje  správny odvod vlhkosti a voľnosť pohybu počas tréningu. Okrem podprsenky na jogu by ste nemali zabudnúť ani na dámske tréningové legíny, pretože pri náročných jogových pózach budete potrebovať také, ktoré sa dokážu prispôsobiť vašej postave, byť flexibilné a zároveň vám prinesú požadovaný komfort. Dámske tréningové legíny 4F majú vysoký pás, ktorý vám zaručí pohodlnosť počas tréningu a ich kvalitný elastický materiál vám zaručí ich naozaj flexibilné využitie.

Dámska športová podprsenka na jogu a fitness

Či už sa rozhodnete pre podprsenku na jogu či dámske tréningové legíny, so športovou značkou 4F budete iste spokojní.

Leave a Comment