Móda a krása Praktické tipy

Neónové nápisy na oslavu či svadbu sú vždy skvelým nápadom

Sú všade, sú fotogenické, nemožno sa ich nabažiť a vyzerajú skrátka úžasne. O čom je reč? Predsa o neónoch a neónových písmenách a nápisoch. Vyskytujú sa v baroch, reštauráciách, kaviarňach aj kluboch. Ak patríte k ich milovníkom, kúpte si neónové nápisy na svoju oslavu či svadbu. Toto rozhodnutie totiž rozhodne nebudete ľutovať. Ako ich môžete na oslave využiť? Máme pre vás hneď niekoľko tipov.

Neónové nápisy na mieru premenia každú party na úžasnú

Neóny na mieru, respektíve jednotlivé písmená, z ktorých si môžete poskladať slová, naozaj rozsvietia každú party. Stačí sa iba rozhodnúť, koľko písmen si chcete na oslavu požičať, kam ich umiestnite a aké slovo či slová s ich pomocou zostrojíte. A naše odporúčania na ich správne naaranžovanie? V kombinácii s obyčajným drevom výborne vyniknú a budú vyzerať luxusne.

Neónové iniciály na svadbe? Áno, prosím!

Chcete si požičať neónové nápisy na svadbu, ale nie ste si istí, či budú ladiť s vašou výzdobou? Pokiaľ nikto z vašich priateľov nemal neóny na svadbe, a preto si neviete predstaviť, s čím ich zladiť a ako budú vyzerať, potom aby ste mali lepšiu predstavu, pozrite sa na internet. Zistíte, že neónové prvé písmená mien novomanželov vyzerajú krásne a vytvoria nápaditý fotokútik. Z každej fotografie tak bude ihneď jasné, o koho svadbu vlastne išlo.

Nádherné fotografie aj bez filtrov a retuší? Vyfoťte sa so svietiacimi neónmi

Okrem toho, že svietiace neónové písmená vytvoria dokonalé miesto na fotenie, až na fotografiách skutočne vyniknú. Fotky nebudú potrebovať zložité retuše ani aplikovanie filtrov či iné úpravy, pretože vďaka svetlu z neónov budú pôsobiť mäkko, romanticky a slávnostne. Pokiaľ sa ale aj napriek tomu budete chcieť s fotografiami pohrať, skúste na ne aplikovať čiernobiely filter. Uvidíte, že aj vďaka nemu získajú fotky osobité kúzlo.

Neónové nápisy využite ako smerovky

Viete, ako sa hovorí, že všetkého veľa škodí? O neónových nápisoch to rozhodne neplatí. Pokiaľ si totiž zvolíte jeden štýl, ktorého sa budete držať, zistíte, že s neónovými nápismi to nemôžete nikdy prehnať. Okrem originálneho fotokútika môžete totiž s ich pomocou vytvoriť aj neprehliadnuteľné smerovky. Či už svojich hostí navediete k baru, k torte alebo napríklad na toalety, neónové nápisy urobia dojem a zaistia, že sa na vašej party nikto nestratí.

Ďalšou výhodou svietiacich smeroviek je aj to, že na oslave bude vďaka nim dostatok svetla.

Neónové nápisy, ktoré sa dajú použiť na každú party

Chcete si neónové písmená požičať a zostrojiť z nich vtipné nápisy? Aby sme vám ušetrili čas strávený ich vymýšľaním, prinášame vám namiesto toho rovno inšpiráciu. Nasledujúci zoznam obsahuje vtipné, romantické a výstižné neónové nápisy, ktoré sa hodia na svadbu aj narodeninovú oslavu, ale aj na ďalšie druhy slávností. Stačí si vybrať ten váš.

Jednoduché, ale výstižné nápisy: Love, You & Me, Happy, Mr. & Mrs., Spolu, Happy, My, Svadba, Narodeniny.

Krátke nápisy vhodné na svadbu: Love is in the air, Crazy in love, Just married, Happily ever after.

Nápisy vhodné na ľubovoľnú oslavu: Party, Cheers, Party time, Born to party.

Každá oslava by mala byť hlavne veselá, farebná a nezabudnuteľná. Nezabudnite pri plánovaní svadby či inej akcie myslieť aj na svietiace neónové písmená a nápisy, ktoré sa z nich dajú zostrojiť. S ich pomocou vytvoríte nápaditý dekoračný prvok, ktorý vytvorí skvelé miesto na fotenie a zaujme každého hosťa. Vyberte si, koľko písmen potrebujete, a namiesto toho, aby ste si ich kupovali, na party si ich vypožičajte.

Po oslave ich opäť vrátite späť a nebudete si musieť lámať hlavu s tým, kam ich dáte.

Leave a Comment