Komerčné články

Triky ako zamaskovať nedokonalosti postavy

Leto sa nezadržateľne blíži a to znamená jediné – kúpaliská a dovolenkové destinácie plné oddychu a osvieženia chtivých rekreantov. Rozpálené počasie bude opäť lákať k vode. Ste na vlnu horúčav pripravení?

Vráťme sa však o pár mesiacov späť. Zima je v plnom prúde, Vianočné sviatky sú pomaly minulosťou, rovnako ako starý rok. Najlepší čas pre novoročné predsavzatia. Každý rok si dávame nové, prípadne svätosväte prisaháme, že predsavzatia už nikdy. A predsa ste si ho vzali…Spraviť niečo so svojou postavou, hodiť sa do formy, aby som dobre vyzerala v plavkách. Počiatočné nadšenie z chystajúcej sa zmeny však po pár dňoch vyprchá podobne ako novoročný šampus, no až letné mesiace nemilosrdne nastavia zrkadlo zmenám, ktoré sa neuskutočnili.

shutterstock_127662053

Nedokonalá postava neznamená koniec sveta

Každopádne, nejde o koniec sveta! Bezchybný svet dokonalých postáv a ľudí bez vrások na tvári je realitou možno tak na obálkach časopisov. Ľudská jedinečnosť pramení aj v malých nedokonalostiach, drobné chybičky krásy nevynímajúc. Nedajte sa ovplyvniť nedostatkami vašej postavy, dajú sa celkom pohodlne a jednoducho zakryť aj oblečením, u ktorého by ste to možno ani nečakali – plavkami. Ako? Čítajte ďalej.

Správne plavky pre poprsie

Jedným zo symbolov ženskosti sú prsia. V prípade menšieho poprsia pomôžu dvojdielne push-up plavky. Vrchné diely s veľkosťou košíčkov B a C sú obyčajne dodávané s vyberateľnými push-up vypchávkami, čo je praktické. Pasovať vám budú najmä výraznejšie farby a aplikácie. Väčším prsiam doprajte hlavne správnu veľkosť košíčkov a dostatočnú oporu v prípade, ak sú prsia väčšie ale menej pevné. Okrúhly dekolt neodporúčame, postavu zoštíhli dekolt v tvare „V“.

Aj pareo je riešením

Ak disponujete postavou s menším poprsím a úzkymi bokmi, pokojne choďte do farebne výrazných plaviek s volánikmi a rôznymi doplnkami, ktoré vašej postave opticky pridajú na objeme. Naopak, ak ste skôr plnších tvarov, tie vám dokonale zakryjú jednodielne plavky so šikmými farebnými prúžkami. Zbytočné upriamenie pozornosti nie je vo vašom prípade na mieste, preto vynechajte vzorované a veľmi pestré plavky. Skvelé vám však poslúži pareo, ktoré môžete nosiť obviazané okolo pása alebo podobne ako šaty. Vo voľnom strihu sa budete cítiť uvoľnene a zakryje vám to čo zakryť má.

Väčšie bruško nie je problém

Pokiaľ máte trošku väčšie bruško, potom siahnite po spevnených jednodielnych plavkách bez vykrojenia. Čoraz populárnejšie sú tiež tankiny s voľnejším strihom v tvare „A“. Prežite perfektné leto pri vode! Kliknite na www.moje-bielizen.sk a vyberte si plavky, ktoré vám k tomu pomôžu.

Leave a Comment