Komerčné články

Koža je nadčasová. Noste ju aj vy

Nosiť kožené veci neznamená, že sa z vás stala rebelka. Koža si už odpradávna drží popredné pozície medzi materiálmi moderných návrhárov. Aj vy jej môžete podľahnúť. Koža je nadčasová a nikdy ešte nikoho neomrzela.

shutterstock_124063828

Ako školáčka

Ak sa túžite omladiť a chcete hviezdiť nielen na rockovom koncerte, skúste zvoliť nasledujúcu kombináciu. Oblečte si starý rolák od mamy, výrazné podkolienky, nahoďte na seba koženú bundu, výrazné doplnky a vyrazte do spoločnosti. Nič nepokazíte ani, keď si k výraznému outfitu vezmete božsky krásnu koženú kabelku.

Športový duch

A nesledujete módne trendy, skúste skombinovať koženú sukňu, olivovozelené ( alebo červené ) tričko s koženými topánkami. Verte, že pri tejto kombinácii z vás množstvo žien a mužov nestrhne pohľad.

Sexi diva

Sexi diva nie je len speváčka Beyoncé. Môžete ňou byť aj vy, ak si zvolíte na diskotéku alebo do spoločnosti obtiahnuté sexi legíny, čierne kožené lodičky, výrazné šperky, ľahký make – up a rozpustené vlasy. Takýmto outfitoum určite nič nepokazíte. Je jedno, či bude rok 2017 alebo 2020, koža bude vždy v móde. Nezabúdajte!

Oblečte si aj vy aspoň kúsok kože. Uvidíte, že práve koža vám roky výrazne uberie. Stavte sa v najbližšom obchode s koženým oblečením a koženou obuvou.

Elegantná dáma

Ak sa chcete vyhnúť školáckemu štýlu alebo športovému duchu, staňte sa elegantnou dámou. Čoraz viac žien okrem kožených búnd, topánok, lodičiek preferuje aj šaty. Kožené šaty si ale nezabudnite zvýrazniť zlatým výrazným šperkom.

Leave a Comment