Komerčné články

Trápi vás teplý vzduch v kancelárii?

Pracujete v kancelárii a vždy vás po príchode do kancelárie v letných mesiacoch vyfacká horúci vzduch? Poznáte to dôverne? Určite väčšina z vás. Horúce letné dni sú v plnom prúde a vy neviete ako zabrániť tomu, aby ste sa vyhli horúčavám? My vám poradíme ako sa s týmto horúcim vzduchom popasovať.

shutterstock_85950382

Nedá sa tam dýchať

Je pochopiteľné, že zamestnávateľ od vás vyžaduje v práci výkon na plné obrátky, avšak povedzme si, je možné pracovať v takých neznesiteľných horúčavách? V kancelárii sa teploty šplhajú k 30º C a vy sa potíte ostošesť. Musíte pracovať na 100%. To sa varí ani nedá v takých teplách! Preto by malo byť povinnosťou každého zamestnávateľa zaobstarať v každej kancelárii novú mobilnú klimatizáciu, vďaka ktorej budete môcť dýchať bez problémov. Myslíte si, že je problém zohnať takúto šikovnú klimatizáciu? Neobávajte sa. My vám dáme typy na skvelé klimatizácie, ktoré by ste brali aj vy. Kde ich nájdete? Predsa na stránke vzdusin.sk.

Ako prvú klimatizáciu by sme si uviedli klimatizáciu Remko.

Skvelá klimatizácia Remko

Jeden typ klimatizácie, ktorú by ste mali mať aj vy vo svojej práci. Počujete z vedľajšej kancelárie ako sa kolega sťažuje na neznesiteľné teplo? Hundre nad tým, že už si tretíkrát prezliekal košeľu, pretože tie ostatné predchádzajúce prepotil. Spojte sa a navrhnite šéfovi tento typ klimatizácie. Od vzdusin.sk sú tie najkvalitnejšie klimatizácie na celom svete. Verte nám!

screen-mobilnaklimatizacia-remko

Mobilná klimatizácia REMKO RKL300 S-line

Tento druh modernej mobilnej klimatizácie funguje na princípe odvádzania teplého vzduchu z vnútorných priestorov do vonkajších priestorov. Ak chcete, aby pri inštalácii klimatizácie neboli potrebné stavebné práce, tak by sme vám odporučili práve tento druh klimatizácie. V zimných mesiacoch, keď nebude klimatizácia potrebná, ju môžete pokojne uschovať. Jednoznačne vám doporučujeme mobilné klimatizácie Remko. Schladia vzduch v kancelárii, takže sa už konečne budete cítiť príjemne. Už žiadne spotené pazuchy! Pri klimatizácii Remko nebudete potrebovať dokonca ani žiadne vejáre!

Takýto princíp je aj u klimatizácie Sinclair.

Klimatizácia Sinclair od vzdusin.sk

Ďalší skvelý druh klimatizácie vynikajúcich výrobcov klimatizácii. Nájdete ich na stránke vzdusin.sk za veľmi dobré ceny. Nešpekulujte a nakupujte. Hádam sa už nechcete potiť vo vlastnej šťave a špekulovať nad tým, že sa hodíte aj do umývadla len preto, aby ste sa osviežili! Pri obľúbenej mobilnej klimatizácii Sinclair nebudete mať chute hádzať sa do umývadla!

Leave a Comment