Komerčné články

Objavili ste lákavý last minute, ale nemáte peniaze? Tu je riešenie

To, že sa pomaly končia prázdniny a s ním aj hlavná dovolenková sezóna, neznamená, že nenájdete skvelý last minute zájazd. Práve naopak, teraz sú s nimi posiate dovolenkové ponuky každej cestovky. Lenže čo robiť, keď ste si počas roka nešetrili a výplata vám ešte neprišla? Odpoveďou je krátkodobá pôžička, vďaka ktorej môžete mať peniaze na účte okamžite po schválelní pôžičky. Takže aj keď o tom, či zájazd bude ešte v ponuke, rozhodujú hodiny, vy si ho vďaka okamžitej pôžičke môžete kúpiť.

shutterstock_110672861

Keď sa povie krátkodobá, myslí sa naozaj krátkodobá

Mnoho ľudí sa ešte stále hanbí otvorene priznať, že si zobralo pôžičku. Pritom je to úplne bežné, aj tí najbohatší ľudia na svete si berú pôžičku, keď idú investovať. Požičať si peniaze, keď ich potrebujete, je úplne prirodzené. Navyše, keď sa zadĺžite iba na niekoľko dní nie je to žiadne bremeno, ktoré bude s vami kráčať niekoľko rokov. Pôžičky ihneď od spoločnosti Pôžičkomat sú ideálne na takéto prípady. Požičiate si peniaze na dva týždne, a keď sa vrátite z dovolenky a príde vám výplata, vrátite ich. Jednoduché, transparentné a aj výhodné.

Prečo Pôžičkomat?

Strach z nebankoviek je prirodzený, stále sa nájde množstvo takých, ktoré sa voči svojim klientom nechovajú fér. No keď si chcete požičať od Pôžičkomatu, nájdete na stránke prehľadnú kalkulačku, s ktorou si sami nastavíte dĺžku splácania a aj výšku pôžičky. Napríklad keby ste sa dnes rozhodli požičať si 400 eur s tým, že o 12 dní určite budete mať peniaze na účte a vtedy ich aj vrátite, tak by ste okrem tých požičaných 400 eur zaplatili ešte 3 eurá a 40 centov. Takže máte dokonalý prehľad o tom, koľko zaplatíte za pôžičku a kedy musíte peniaze vrátiť.

Chcete si na konci leta poriadne oddýchnuť a potrebujete peniaze? Navštívte stránku Pôžičkomat.sk a doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku, ktorú nepreplatíte. Ani v cestovke, ani na pôžičke.

Leave a Comment