Komerčné články

Kabelku prispôsobte vždy udalosti

Tak čo, dámy, koľko z vás miluje nakupovanie kabeliek? Každá žena ma slabosť na niečo iné – topánky, šperky, sukne alebo aj kabelky. Nakupujete však vždy novú kabelku tak, že si najprv poviete príležitosť, na ktorú je kabelka určená, a až potom začnete pátrať po novom vytúženom kúsku? Mali by ste, pretože, takto vás môžu ľahko očariť krásne lacné crossbody kabelky, hoci akurát potrebujete niečo elegantnejšie.

screen-balkystyle-sk

Kabelky na formálne príležitosti

Na formálne príležitostí ako ples, divadlo či slávnostné odovzdávanie cien, je pre vás ideálne zvoliť listovú kabelku. Minimalistická a zároveň elegantná, malá, zmestíte do nej všetko, čo potrebujete a navyše je dnes veľmi moderná. Prípadne môžete zvoliť decentnú malú kabelku na retiazke. Chcete zažiariť? Je pre vás rozhodne lepšie, keď si kúpite kabelku presne na danú príležitosť. Nesnažte sa vyberať čo najuniverzálnejšie typy, o ktorých si myslíte, že ich vynosíte neskôr. Dnes aj lacné dámske kabelky dokážu vyzerať skvelo a pomôžu vám zažiariť.

Na každý deň si vyberajte praktickú kúsky

Na každodenné nosenie nemusíte vyberať tie najkrajšie kabelky, ktoré sú nepraktické. Snažte sa vybrať si takú, ktorá sa vám páči a zároveň je dostatočne veľká a praktická. Majte aspoň 4 kúsky na bežné nosenie. Niekedy potrebujete väčšiu – keď idete na malý nákup alebo do posilňovne a inokedy drobnejšiu – keď idete na dámsku jazdu, potrebujete naozaj toho iba máličko.

Topánky nemusia ladiť s kabelkou

Veľa žien žije v mylnom názore, že kabelka vždy musí ladiť s vašimi topánkami. Nie, nemusí. Je to zažitý stereotyp, ktorým sa vôbec nemusíte riadiť. Čo je dôležitejšie je, aby kovanie na vašej kabelke ladilo s vašimi hodinkami, šperkami a bižutériou. Aj preto je dobré, keď máte doplnky v rôznych odtieňoch, nemusíte sa báť, že prídete o celý majetok, dnes kúpite pekné dámske hodinky do 20 €.

Leave a Comment