Komerčné články

Inšpirujte sa: Slnečné okuliare na každú príležitosť!

Slnečné okuliare na večierok

Hoci sú slnečné okuliare čoraz obľúbenejším módnym doplnkom, vybrať si tie vhodné dá poriadne zabrať. Najmä ak musíte rozlišovať, aký typ si vezmete na zvláštnu príležitosť. Pripravili sme pre vás pár inšpirácií, s ktorými výber dámskych slnečných okuliarov nebude žiaden problém!

Do mesta

Ak sa chystáte do mesta, vyberte si okuliare podľa svojho aktuálneho outfitu. Ak ste si zvolili elegantnejší outfit, skombinujte ho s mačacími okuliarmi alebo zrkadlovými slnečnými okuliarmi. V prípade ležérnejšieho, pohodlného outfitu môžete pokojne zvoliť obľúbené pilotky.

Slnečné okuliare do mesta

Slnečné okuliare do mesta

Na festival

Festivaly sú podujatia, špecifické svojou uvoľnenosťou, hravosťou a trochu aj extravagantnosťou. Nezabudnite sa teda pri výbere slnečných okuliarov poriadne vyblázniť. Z kategórie slnečné okuliare dámske vyberáme napríklad lenonky – ak chcete okolie skutočne zaujať, siahnite po špeciálnych vyklápacích lenonkách. Hitom letného festivalu môžu byť aj retro okuliare, ktoré vyniknú na tvári svojim okrúhlym tvarom.

Slnečné okuliare na festival

Slnečné okuliare na festival

S kamoškami na večierok

Chystáte sa na večierok s najlepšími priateľkami a chcete vyzerať trendy? Potom určite nezabudnite na trendové luxusné okuliare, ktoré sú hitom tohto leta. Bronzové, strieborné či čierne sklá vám zabezpečia, že vo vašom okolí absolútne zažiarite.

Slnečné okuliare na večierok

Slnečné okuliare na večierok

Na uletenú párty

Keď párty, tak poriadna! Prekvapte svojich priateľov a príďte na večierok v uletených párty okuliaroch, v ktorých budete okamžite stredobodom pozornosti. Keďže nie sú primárne určené na bežné nosenie, ich veľká chvíľa nadíde práve na oslave, zábavnom evente či uletenej párty plnej hudby a priateľov. Môžete si zadovážiť okuliare, ktoré vynikajú blikaním, žiarením a ďalšími svetelnými funkciami.

Okuliare na uletenú párty

Okuliare na uletenú párty

Na túru

Ak sa vyberiete na výlet alebo na poriadnu túru,  ani v tejto chvíli nezabúdajte na slnečné okuliare. Pri dlhšom pobyte na slnku sa oplatí investovať do kvalitných okuliarov s UV filtrom. Vhodné sú outdoorové okuliare v športovom prevedení, ktoré majú bezpečnostné sklá, pogumovanie na bočných rámoch a dierkovanie proti poteniu.

Nech sa už vyberiete kamkoľvek, na výber máte z veľkého množstva trendových slnečných okuliarov, ktoré vám určite dotvoria outfit na každú príležitosť. Veríme, že si nájdete tie správne, ktoré z vás urobia dokonalú letnú divu.

Leave a Comment