Móda a krása

Trendy kúsky, ktoré využijete ešte túto jeseň

Mnohí z vás už určite smútia za pomaly končiacim letom. Obdobie, kedy sme mohli väčšinu svojho voľného času stráviť vonku bez toho, aby sme sa klepali od zimy, pomaly, ale isto končí. Napriek neustále klesajúcim teplotám môžeme nájsť pozitíva v tomto ročnom období. Napríklad budeme si môcť vytiahnuť niekoľko mesiacov nenosené členkové čižmičky, farebný kabát, ale aj pestrofarebné šatky/ šály. Ktoré kúsky oblečenia by ste však rozhodne nemali nechávať tohtoročnú jeseň v skrini? Tieto.

Dlhý kabát v pastelových farbách

Práve preto, lebo jeseň je charakterizovaná ako pochmúrne ročné obdobie by ste mali nosiť svieže pestrofarebné oblečenie. Okrem šedej, červenej, zelenej a čiernej by ste mali mať oblečenie v pastelových farbách. Napríklad taký dlhý podšitý pastelový kabát zúžitkujete, keď je vonku sychravo, ale aj keď je pekne slnečno. Slnko je v tomto období veľmi klamlivé. Keď sa k tomu pridruží aj vietor, verte, že budete veľmi rady, že máte na sebe kabát, ktorý vás hreje. Horčicová a petrolejová farba budú túto jeseň IN.

Roláky/ Tenké svetríky

Tenké roláčiky, ale aj tenké svetríky určite túto jeseň využijete. Sú vhodné do sychravejšieho počasia. Ak však pracujete v kancelárii, poprípade v práci, kde sa neprezliekate do iného pracovného odevu, odporúčame vám pod tenký svetrík alebo rolák dávať tenké bavlnené tričko s krátkym, poprípade dlhým rukávom. Pot vsiakne do bavlneného trička a vy si tým pádom ochránite rolák a tenký svetrík. Budete sa cítiť lepšie, keď budete mať na sebe niečo príjemné jemné a nie kúsavý materiál, nemyslíte?

Leave a Comment