Cestovanie

Dokonalá letná dovolenka v Bulharsku? Zožeňte ju čo najvýhodnejšie!

Leto je v plnom prúde a ak ste si ešte nevybrali destináciu na dovolenku, mali by ste sa poponáhľať. No žiadny strach, letná dovolenka v Bulharsku vás ani teraz nemusí vyjsť draho. Práve naopak!

Letná dovolenka je skvelou príležitosťou na to, aby ste kompletne vypli. Počas dovolenky sa dokážete odreagovať od všetkých povinností bežného života a sústrediť sa na to, na čom vám najviac záleží – rodinu, kamarátov, zážitky a relax. Samozrejme, dovolenka v rámci Slovenska v podobe rôznych výletov do prírody môže byť zaujímavá, no povedzme si na rovinu, počas výletov sa nikdy nedokážete od reality odreagovať tak dobre, ako na dovolenke pri mori. More má jednoducho svoje čaro, ktoré vám dodá energiu a naplní vás šťastím a radosťou. Ak by ste si dovolenku pri mori chceli dopriať, no bojíte sa, aby vás finančne nezruinovala, netreba sa obávať! V dnešnej dobe vás letná dovolenka v Bulharsku môže vyjsť až nečakane lacno. A pritom sa nemusíte ani obmedzovať.

Autobusom, letecky či vlastným autom?

Bulharsko je destinácia, ktorá je výhodná najmä kvôli svojej dostupnosti. Po všadeprítomnom Chorvátsku je to druhá najobľúbenejšia destinácia Slovákov. Dôvod? Ceny hotelov v Bulharsku sú pomerne nízke, najmä v porovnaní s ostatnými dovolenkovými destináciami. Dostupné ceny naviac nájdete aj v bulharských reštauráciách a obchodoch. Najobľúbenejším riešením sú najmä dovolenky v trojhviezdičkových hoteloch, ktoré potešia skvelým pomerom ceny a kvality ponúkaných služieb. Do hotela môžete cestovať buď vlastným autom, autobusom, alebo lietadlom – je to len na vašej preferencii. Od spôsobu dopravy sa následne odvíja aj cena, ktorá sa môže pohybovať už v hladine niečo cez 100€ za 9 nocí v 3-hviezdičkovom hoteli!

Leave a Comment