Cestovanie

Cestujte bez starostí – požičajte si auto nielen na dovolenku


Chcete vyraziť na dovolenku – ako sa tak hovorí „na vlastnú päsť“? Tento nekonvenčný štýl cestovania je poslednou dobou naozaj obľúbený. A ešte obľúbenejšie je si na také cesty požičať auto z požičovne. Nechcete sa predsa obávať, že na nejakú dobu ostanete bez auta, keby sa náhodou po ceste niečo stalo? Cestujete predsa ďaleko a nebezpečenstvo číha na každom rohu!

Autopožičovňa Poprad ponúka veľa áut

Kamkoľvek sa vydáte, Autopožičovňa Poprad vám ponúka jednoduché riešenie. Z pohodlia domova si vyberiete presne také auto, ktoré potrebujete, jednoducho si ho online zarezervujete a po následnom schválení je už len na vás, v ktorom meste z ponuky si ho vyzdvihnete. Súčasne máte možnosť nechať si pristaviť auto na letisko Poprad-Tatry, Košice, Žilina, Sliač, Bratislava či dokonca Krakow a Budapešť.

Najvýhodnejší car rental

Nielen na dovolenku, ale aj na služobné cesty či len na rodinný výlet je vhodné využiť car rental služieb. Nemusíte sa báť, že by vám s týmto autom niečo chýbalo – máte totiž možnosť prenájmu doplnkových zariadení, ako sú detská autosedačka, strešný nosič nielen na lyže, navigáciu, snehové reťaze a ďalšie – vaša cesta tak bude prakticky bez starostí.

Chcete reprezentovať? Autopožičovňa Poprad vám rada pomôže!

Autopožičovňa Poprad ponúka vozidlá mnohých známych značiek, ktorými rozhodne zabodujete nielen pri príchode na dôležitú firemnú akciu, ale určite oslníte aj dámu svojho srdca! Vozidlá sú v plnej výbave – pri riadení sa tak budete cítiť naozaj pohodlne a bezpečne. Poistenie vozidla a diaľničná známka sú samozrejmosťou – vy už si tak len môžete užívať potešenie z jazdy.

Začnite svoju dovolenku už samotnou cestou v pohodlnom a bezpečnom aute, vďaka ktorému sa budete môcť presunúť kamkoľvek sa vám práve zachce.

Leave a Comment