Bývanie

Ubytovanie Dunajská Streda bol naozaj zážitok

Milujem Slovensko a všetko, čo k nemu patrí a to od tradičných pokrmov, až po horské túry, ktorým dominuju mocné Tatry. Na Slovensko sa tak s rodinou vydávame takmer každý rok a to najmä z toho dôvodu, že manžel má neďaleko Bratislavy svoju rodinu, ktorú tak vždy radi potešíme návštevou. Avšak to nie je jediný dôvod, pre ktorý sa vydávame do týchto končín. Láka nás aj veľmi veľkorysá ponuka naozaj okúzľujúceho ubytovania. Dunajská Streda zrovna jedno také ponúka a my sme sa tak rozhodli, že ho o minuloročných letných prázdninách, vyskúšame na vlastnej koži. Musím uznať, že to bolo dobré rozhodnutie, lepšie wellnes som snáď doteraz ešte nezažila.

Ubytovanie Dunajská Streda nás nadchlo

Toto malebné miesto, neponúka len klasické ubytovanie. Dunajská Streda toho totiž má veľa, čo ponúknuť. A tak aj keď sa mi z krásnej vírivky a naozaj úžasnej fínskej sauny len ťažko chcelo niekam odchádzať, predsa len som s manželom a deťmi zavítala do okolia spomínanej Dunajskej Stredy a nestačila som sa čudovať, čo všetko tento kút ponúka svojim návštevníkom. Potom, čo ma nadchlo mesto Dunajská Streda a úžasný rímsko-katolícky kostol svätého Juraja, oslovil ma aj miestny vyhlaseny Thermalpark, ktorý ponúkal pre každého niečo. Užila som si tu skvele strávené popoludnie nielen ja a manžel, ale rovnako aj naše dve deti, ktoré sme nemohli dostať späť do hotela. Ďalší deň sme mali v pláne návštevu zoologickej záhrady s názvom Malkia park a posledný deň nášho výletu sme sa rozhodli s manželom stráviť na hoteli a užiť si pohodovy wellnes, po ktorom sa mi už teraz, značne cnie.

V Dunajskej Strede sme neboli naposledy

Keďže je 50 km od Dunajskej Stredy Bratislava, teda aktuálne bydlisko rodiny môjho muža, je takmer isté, že sa na toto očarujúce miesto v budúcnosti opäť vydáme. Pravdepodobne využijeme aj jedného z okúzľujúcich balíčkov, ktoré v tomto hoteli ponúkaju. A ako už som na začiatku hovorila, nejedná sa o klasické ubytovanie. Dunajská Streda sa totiž vie postarať o svojich hostí so všetkým a tak nie je núdza o úžasný wellnes, chutné pokrmy a veľmi ústretový personál.

Leave a Comment