Komerčné články

Zavítajme na tržnicu

Každé ráno prechádzate okolo trhoviska, na ktorom sa dennodenne hemží množstvo obchodníkov? Nakupujete tam pravidelne? Potrpíte si na kvalitné zdravé plody vypestované na Slovensku? Robíte správne! Na trhoviskách predávajú tie najkvalitnejšie vypestované plody, ktoré sú minimálne chemicky upravované.

Vás však zaujímajú stánky, pod ktorými sa domáci obchodníci dočasne uchýlia? Poďme sa na ne podrobnejšie pozrieť. Možno sa aj vy inšpirujete a zaobstaráte si takýto stánok.

shutterstock_281867558

Stan väčšej veľkosti

Na tržnici sa rozprestiera niekoľko veľkých stanov, pod ktorými sa sústredia obchodníci s rôznym tovarom. Nemusia však zásadovo predávať len čerstvé ovocie alebo zeleninu. Môžu predávať aj vypestované kvety a iné potrebné veci do domácnosti. Nie je treba mať murovaný obchodík. Ak sa chcú obchodníci premiestňovať z miesta na miesto, je dobré si zaobstarať od expodom.sk veľký predajný stan veľkosti 6×3 m, pod ktorým môžu pohodlne skladovať svoj tovar. S nepriaznivým počasím si nemusia robiť vôbec hlavu. Vďaka veľkej veľkosti môžu pod striešku uchýliť nielen svoj tovar, ale aj zákazníkov. Vonku zatiaľ môže zúriť búrka, obchodníkom to vadiť nebude! Vďaka pevnej oceľovej konštrukcii vydrží aj cez nepriaznivé počasie. Nemusia sa obávať, že ich stan odletí a budú ho musieť naháňať po meste! Stačí 5 minút a stan je postavený! Fantastické, nemyslíte?

Na tržnici ste zbadali aj menšie stánky. Aké sú? Sú také dobré ako aj tie veľké?

Stánok menšej veľkosti

Expodom.sk nepredáva len stany väčšej veľkosti, v ponuke má aj predajné stánky veľkosti 3×3 m. Rovnako ako aj tie väčšie stany, aj tieto menšie sú z pevnej oceľovej konštrukcie, ktoré vydržia aj zlé nálady počasia. Balenie predajných stánkov obsahuje konštrukciu stanu a plachtu. Máte možnosť si k tomu dokúpiť aj bočné plachty a ukotvenie. Všetko za výhodnú cenu. Nie je divu, že expodom.sk je najlepší! Ak aj vy by ste mali v budúcnosti chuť niečo predávať, predajné stany alebo stánky kupujte jedine od expodom.sk!

Všimli ste si obuv obchodníkov? Vari vás až tak zaujala, že ste neváhali a spýtali ste sa odkiaľ ich majú?

Zaujala vás obuv z fashionshop.sk?

Obchodník vám prezradil miesto odkiaľ si kúpil obuv a vám to doteraz vŕta v hlave? Dráždi vás ponuka topánok z fashionshop.sk? Prečo si aj vy nekúpite pohodlnú obuv vysokej kvality? Nechajte oddýchnuť vaše nohy a obujte si kvalitu z fashionshop.sk! Nikdy to neoľutujete.

Leave a Comment