Komerčné články

Výhodné ubytovanie v najvyššie položenom hoteli v Tatrách

Len prednedávnom sa otvorili turistické chodníky a za ten krátky čas prišlo do Vysokých Tatier neuveriteľné množstvo ľudí. Stačí sa poprechádzať po Starom Smokovci, po Štrbskom plese alebo po Tatranskej Lomnici a všimnete si, že počet ľudí deň čo deň stúpa. Veď aby nie, počasie sa v poslednej dobe vôbec nemení a mnohí jednotlivci / rodinky využívajú voľné chvíle a idú si užiť oddych do najčistejšieho prostredia na Slovensku.

shutterstock_219655633

Nájsť ubytovanie v tatranských hoteloch nie je problematické. Samozrejme, že je lepšie si včas rezervovať ubytovanie, aby sa vám nestalo, že natrafíte na obsadený hotel a následne budete musieť obiehať všetky okolité hotely a hľadať ubytovanie. V Tatrách je pomerne lákavé ubytovanie najmä na Štrbskom plese, v Smokovci a v Tatranskej Lomnici, čo sú pomerne veľké nadmorské výšky.Vezmite si, samotné Štrbské pleso je vo výške 1346 m.n.m., čo je približne výška malofatranského Kľaku.

Ktorý hotel vám ale ponúkne najkrajší výhľad vo vyššej nadmorskej výške? Jedine ten najvyššie položený. Viete o tom, ktorý hotel je v najväčšej nadmorskej výške? Nebude to Chata pod Rysmi ani Chata pod Soliskom. Bude to Sliezsky dom.
Práve Sliezsky dom má aj na tohtoročnú sezónu ponuku fantastických pobytov. Cez zimu sa tu konajú zaujímavé silvestrovské oslavy, cez leto si budete môcť užiť parádny oddych v tatranskom wellnesse.

Pre tých odvážnejších ponúka práve tento hotel výstup na najvyšší Gerlachovský štít. Je povinnosťou mať dobrú fyzickú kondíciu, tak ak ju ešte nemáte, turistikujte v pravidelnejších intervaloch a natrénujte sa na výstup na najvyšší vrch Slovenska. Čo poviete, stojí návšteva Sliezskeho domu za to? Verte, že určite stojí. Nebol by to zážitok pozerať na okolie z nadmorskej výšky 2654 m.n.m.?

Leave a Comment