Komerčné články

Letná dovolenka v Javorníkoch

Slovensko je bohaté na krásne horské oblasti. Jednou z nich je práve krajinná oblasť Javorníky, ktorá ponúka nielen pre slovenských občanov krásne čisté horské prostredie. Ak nemáte ešte plány na letnú dovolenku, skúste si vyhľadať dobré ubytovanie práve v tejto horskej oblasti. Jedným zo skvelých hotelov v tejto oblasti je práve hotel Čertov. Aké ubytovanie ponúka?

shutterstock_154409399

Ubytovanie v hoteli Čertov

Hotel Čertov ponúka ubytovanie pre páriky, rodinky ale aj jednotlivcov. Každý z nás si raz za čas potrebuje oddýchnuť, načerpať novú energiu, zažiť nové zážitky. Prečo si teda nedopriať dovolenku na Slovensku, keď sa situácia vo svete deň čo deň zhoršuje? K hotelu Čertov sa dostanete pomerne jednoducho. Nachádza sa na Lazoch pod Makytou ( dostanete sa tam od Púchova ).

Využite teplé letné dni na oddych v Javorníkoch. Vybavenie izieb pozostáva so samostatnej alebo manželskej postele, vlastnej kúpeľne, LED televízora a z balkóna. Verte, že práve v hoteli Čertov sa budete cítiť ako v bavlnke. Možností na rekreáciu je tam neúrekom. V samotnom areáli sa nachádza vynikajúci wellness, môžete sa vybrať na turistiku, prechádzky alebo si môžete vziať bicykel a ísť bicyklovať. Navštívte webovú stránku hotela Čertov a pozrite sa na to, ako to vyzerá v hoteli Čertov. Prehľadný web vám prinesie odpovede na všetky vaše otázky.

A viete čo ešte? Hotel Čertov ponúka pre zamestnancov a zamestnávateľov možnosť oddychu. Dokáže vám pripraviť teambuilding na úrovni.

A čo ešte? Poskytne vám kongres priestory. Stačí si vopred rezervovať termín v kongres hoteli. To bude vašou jedinou starosťou.

Nepremeškajte letný oddych v Javorníkoch. Uvidíte, že pár dní strávených dní v horskom prostredí vám dodá množstvo energie.

Leave a Comment