Komerčné články

Všetko sa odvíja od topánok

Obliecť a najmä zladiť sa od hlavy po päty nie je jednoduchou a ani lacnou záležitosťou. Najmä dámy riešia dilemu „čo na seba“ pomerne často. Všetko má svoj začiatok aj koniec. Kde začínate a kde končíte vy?

Každá žena ladí svoj outfit iným štýlom – niektorá prispôsobuje oblečenie šperkom alebo parfému, pre inú je zase smerodajný zvolený top alebo blúzka. Mnohé z dám si však oblečenie skladajú podľa topánok v zmysle „Dnes si obúvam tenisky, tak čo k nim?“. Máte aj vy svoj obľúbený druh obuvi alebo konkrétne topánky?

Lodičky

Tento druh obuvi si s obľubou obúvajú všetky milovníčky ženskej elegancie a neodolateľnej Julie Roberts v kultovom snímku Pretty Woman. A váš muž, manžel či priateľ nemusí byť zrovna Richard Gere alias tajomný Edward Lewis, aby si na vás všimol a ocenil váš romantický look podporený zvodnými červenými lodičkami. Ak chcete vyzdvihnúť vašu ženskosť a jemnosť v kombinácii s razantnosťou, určite siahnite po dobre padnúcich lodičkách.

screen-lodicky-topankaren-sk

Čižmy

Čižmy sú univerzálnou obuvou, použiteľnou počas celého roka. Nemáme samozrejme na mysli jeden model, existuje ich viacero a vy si môžete vybrať podľa ročného obdobie alebo vkusu presne tie, ktoré vám najlepšie pasujú. Zateplené a vyššie modely sú vhodné na chladné mesiace, nižšie, členkové čižmy zosobňujúce eleganciu svojej nositeľky sa zase hodia na slávnostnejšie príležitosti, ktorým trochu viac praje aj počasie. Jednoduché či zdobené, vyberajte zo širokej ponuky zaujímavých modelov.

screen-cizmy-topankaren-sk

Tenisky

Dámske tenisky sú výbornou alternatívou pre všetky pohybu a relaxu chtivé dámy. Ich ľúbivý dizajn spojený s komfortom ktorý poskytujú robí z tenisiek jedny z najvyhľadávanejších topánok. Sú vhodné na menej formálne príležitosti, šport a stretnutia, kde sa viac ako na predpisové oblečenie hľadí na zábavu a príjemnú debatu v kruhu tých, ktorých máme radi.

screen-damske-tenisky-topankaren-sk

Leave a Comment