Komerčné články Zdravie

Urologické problémy konzultujte s RYANT Clinic

Mnohí Slováci, najmä muži, v prípade akýchkoľvek problémov riešia situáciu sami bez toho, aby navštívili lekárov. Niekedy je však situácia taká vážna, že neostáva iná možnosť, ako ísť k lekárovi. Môže byť už ale neskoro.

Čo sa týka mužov, tí najmä v neskoršom veku potrebujú konzultáciu s urológom. Môžu si nájsť hrčku na semenníkoch, môže ich potrápiť urologický zápal, alebo sa môžu objaviť problémy pri pohlavnom styku. Ak sa objaví akýkoľvek problém týkajúci sa močového ústrojenstva, muž by nemal podceniť vážnosť situácie a už pri prvom náznaku problému by mal navštíviť špecialistu.

Určite mnohých pacientov odrádza najmä dlhé čakanie. Sú ochotní si aj priplatiť za prednostné vyšetrenie, ale ani to im nezaručí vyšetrenie v presne dohodnutom čase. Napríklad ak potrebujete skonzultovať s lekárom zákrok obriezky penisu, je nutné si vyhľadať špecialistov, ktorí vás objednajú presne na danú hodinu a budú sa venovať len vám. Jednou z takýchto ambulancií urológie je práve ambulancia v RYANT Clinic.

Objednajú vás na presný čas, čakajú vás pekné moderné priestory ambulancie a najmä diskrétnosť. Okrem skvelého urológa budete mať možnosť spoznať skvelý tím, ktorí vám poradí naozaj s čímkoľvek, čo sa týka urologických problémov. Môžete sa popýtať na to, ako prebieha samotná obriezka, ale môžete sa informovať aj o tom, ako prebieha vazektómia.

Leave a Comment