Komerčné články

Spoznajte portál, aký tu ešte nebol

Bývanie

Krásne bývanie je aj o detailoch. Ak sa na ne zameriate a „vyťukáte“ ich, môžete si byť istí, že teplo domova nestratíte. Spravte k nemu prvý krok. Alebo skôr klik, pretože Biano.sk je internetový portál, na ktorom nájdete všetko potrebné, čo sa týka bytových dekorácií, doplnkov a bývania ako takého.

 

Projekt Biano priniesol do stojatých vôd segmentu bývania a internetových katalógov nový prúd. Nejde o klasický produktový katalóg, ale web, ktorý spája viacero vecí do jedného celku. Veci týkajúce sa bývania už nemusíte riešiť prostredníctvom viacerých kanálov a zdrojov. Na všetko si vystačíte s portálom Biano.

Novinka – prepojenie dosiaľ neprepojeného

Čo inovatívne priniesol tento projekt? Predovšetkým je to už spomínaný fakt, že zjednocuje. Zákazníkov s profesionálmi v oblasti dizajnu, staviteľstva a obchodu s bytovými doplnkami. Na Biano.sk nájdete viac ako 420 000 tisíc produktov prehľadne rozdelených do patričných kategórií. Biano okrem toho zaujímavo inšpiruje, konkrétne reálnymi projektami od renomovaných autorov, na ktorých môžete vidieť jednotlivé produkty z katalógu použité v praxi, ako vyzerajú pri začlenení do interiéru. Kontakt na samotných autorov je k dispozícii pri každom z projektov, takže k rukopisu každého diela nie je problém priradiť konkrétnu tvár či logo firmy.

Filtrovanie, ktoré znamená úspech

Pre zákazníkov je vítaným spestrením akiste aj systém pokročilého filtrovania. Práve na základe neho si z desiatok tisíc produktov vyberiete ten, ktorý najlepšie rieši vašu aktuálnu situáciu. Od základného rozdelenia tovaru podľa ceny, farby alebo výrobcu môžete prejsť k filtrom podľa štýku, materiálu, typu či energetickej triedy, ako tomu je napríklad pri podkategórii vonkajšie osvetlenie. Pokiaľ je to relevantné, sú kategórie takýmto rozšíreným filtrovaním vybavené.

Leave a Comment