Komerčné články

Uľahčite si hľadanie nového bývania

Zamyslite sa na chvíľku, koľko je vo vašom meste realitných kancelárií? 10, 20, ani pán boh netuší? Áno, trh s cestovnými kanceláriami je nabitý, a keď ste sa rozhodli nájsť si svoje vysnívané bývanie, zaberie vám to dosť času. A to si predstavte, koľko času by ste potrebovali na nájdenie super domu, štýlového bytu alebo ideálnej kancelárie, keby ste nemali k dispozícii internet. Lenže ktorá realitka je pre vás tá najlepšie, veď sú ich na celom Slovensku tisíce. Ušetrite čas a neplávajte po stránkach desiatok kancelárií ako Blúdny Holanďan.

shutterstock_151257533

Všetko pod jednou strechou

Objaviť prenájom bytov v Prešove, kúpu pozemkov v Žiline a predaj bytov v Bratislave môžete na jednom mieste bez toho, aby ste skákali zo stránky na stránku rôznych realitiek. Kde? Na stránke Reality.sk nájdete v ponuke takmer 100-tisíc nehnuteľností po celom Slovensku. Ako je to možné? Pretože v katalógu je 1700 realitných kancelárií, 3000 súkromných inzerátov a vy si na jednom mieste z tejto ponuky môžete vybrať to najvýhodnejšie. Viete, koľko času ušetríte týmto hľadaním? Pokojne toľko, koľko strávite sťahovaním.

Aké ďalšie výhody?

Portál Reality.sk pôsobí na trhu od roku 2001. A jeho pôsobenie je viac ako úspešne, čo dokazuje 250-tisíc denných návštevníkov, ktorí si práve sem prídu hľadať nový byt, kanceláriu, dom alebo pozemok, na ktorom vyrastie ich nový dom. Niekedy máte obavy, či je daná realitná kancelária dôveryhodná a či pristupuje ku vám férovo. Pri ich dnešnom počte sa, žiaľ, vyskytnú aj takéto prípady. No na Reality.sk nájdete ide tie, ktorým môžete dôverovať. Ďalšou výhodou je, že tu ste na správnej adrese, keď hľadáte prenájom bytov v Nitre alebo kúpu domov v Rožňave.

Jednoduché vyhľadávanie

Sami si nastavíte, či máte záujem o kúpu, prenájom, dražbu, predaj či nájom akejkoľvek nehnuteľnosti. Vyberiete si v mesto, v ktorom máte o nehnuteľnosť záujem, dokonca môžete zacieliť aj na presnú ulicu a určiť si cenové hranice, v ktorých sa chcete pohybovať. A to nie je všetko, môžete si vybrať, či chcete, aby sa vám zobrazovali inzeráty buď od realitiek, súkromné alebo aj aj. Veľkou pomôckou je, že môžete zaškrtnúť, či chcete iba inzeráty s fotkami. Vďaka čomu dostanete okamžite predstavu o tom, či vás byt zaujme.

Máte otázky? Nájdete tu odpovede

Služby s pridanou hodnotou sú to, čo vám pomôžu rozlíšiť výnimočnú spoločnosť. A tie na Reality.sk nájdete. Zvažujete kúpu reality v Martine, ste z iného mesta a potrebujete s výberom poradiť? Či už s cenou, právnym poradenstvom alebo miestnymi špecifikami? Nájdete tu fórum, poradňu a články s informáciami, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní o tom, či je pre vás kúpa výhodná, alebo nie. Navštívte Reality.sk a presvedčte sa o tom, že hľadanie nového bývania nebolo nikdy jednoduchšie.

Leave a Comment