Komerčné články

Typy ako si spríjemniť už tak pestrý posteľný život

Svoj svet majú výrobcovia hračiek, existuje tiež svet zdravia a svet virtuálnej reality. Vedeli ste ale, že jestvuje aj SvetKondómov? Nebuďte prekvapení, na vstup doň nepotrebujete vízum ani drahú letenku. Stačí pár klikov a „cestujete“.

SvetKondómov je malou vstupenkou do raja. Nazrite do ponuky tohto obchodu a vyberte si presne ten produkt a v takom množstve, o ktoré máte naozaj záujem.

Gély

Lubrigačný gél je tou pravou voľbou vo chvíľach, kedy telo nie je schopné vyprodukovať toľko vlhkosti, koľko by sme práve požadovali. Moderné lubrigačné gély značky Durex sú šetrné k pokožke aj textilu – nelepia, nezanechávajú škvrny a sú ľahko umývateľné. Vďaka špeciálnemu zloženiu dokážu gély tejto značky priniesť do vášho milostného života nové pocity a otvoriť vám nové dimenzie rozkoše.

screen-svetkondomov-sk

Kondómy

Prezervatívy od výmyslu sveta si môžete vyberať v ponuke webu svetkondomov.sk. Od klasických, cez voňavé až po kondómy rôznych veľkostí. Pre divochov a experimentátorov sú k dispozícii extra bezpečné kondómy, ktoré sú hrubšie a umožňujú naplno prežiť každú sekundu splynutia. Kto by nechcel byť v raji čo najdlhšie. Zázraky nedokážu, no veľmi sa k nim priblížili. Reč je o kondómoch predlžujúcich styk, ktoré vďaka správnemu množstvu znecitlivujúcej látky oddialia vyvrcholenie.

Erotické hračky

Tieto hračky naozaj nie sú pre deti. Dámy, vyskúšajte napríklad nenápadný mini vibrátor s nastaviteľným stupňom vibrácií. Alebo ste radšej za venušine guličky? Ich správnym použitím môžete účinne posilniť svaly panvového dna.

Špeciálny tovar

Medzi špeciálne kúsky patria rozhodne hrejivé či naopak chladivé kondómy. Vyvolávajú príjemné pocity, ktoré ste doteraz nezažili. Ak nedobre znášate latex, odporúčame vyskúšať Durex Real feel. Tento druh kondómu v bezlatexovej úprave je šetrný k vašej pokožke ako žiadny iný prezervatív doteraz.

Leave a Comment