Komerčné články

Farba roku 2017: Sunshine yellow vyslniečkuje váš interiér

Štúdio: Dobrý interiér

Už vás omrzel daždivý a pochmúrny výhľad z okien vášho bytu? Vyslniečkujte si interiér farbou roku 2017 – sunshine yellow. Práve tento odtieň bude podľa dizajnérov vládnuť našim domovom v najbližších mesiacoch. Energická sunshine yellow vás povzbudí nielen v zamračených dňoch, ale vždy, keď prídete domov unavení z práce. A postará sa o to, aby mali dobrú náladu všetci.

Rozkladacích sedacích súprav alebo kobercov v slnečných farbách si predsa nemožno nevšimnúť! Slniečkovú náladu ale privolajú aj malé dekorácie, ktorými pôsobivo zladíte interiér. Ako zapadne sunshine yellow do toho vášho?

Teplá žltá je presne ten odtieň, ktorý rozžiari aj najmrzutejšieho frfloša. Povzbudzuje dobrú náladu, pôsobí veselo, energicky a optimisticky. Vari sa možno mračiť, keď máte okolo seba záplavu slnečných lúčov? Na Favi.sk sme našli tie najlepšie kúsky, ktoré sú praktické a súčasne aj trendy. Odporúčame obklopiť sa nimi hneď a zaraz! Slnečná žltá vás nenechá upadať do depresie, aj keď sa počasie za oknami škaredí.

Štúdio: Dobrý interiér

Štúdio: Dobrý interiér, zdroj: https://favi.sk/album/byt-v-liptovskom-mikulasi

Pohovka plná lúčov

Slniečková farba na veľkých plochách upúta pozornosť. Veľké kusy nábytku premení na dominantné objekty. Ak v tejto farbe vyberiete rozkladaciu sedačku, môžete si byť istí, že nielenže zaujme, ale že si nikto ani len nevšimne nedorobky v inej časti miestnosti.

Rozkladaciu sedačku s veľkou radosťou privítajú i hostia, ktorí sa rozhodnú u vás prespať.

Rozkladacie sedacie súpravy zútulnia minimalistický interiér. Najmä ak preferujete menej dekorácií – s výraznou pohovkou to nie je potreba. A kde najkrajšiu slniečkovú sedačku nájsť?

Na Favi.sk si môžete vyberať z ponúk mnohých obchodov s nábytkom z celého Slovenska. Potom sa len natiahnete na svoju novú pohovku a sunshine yellow vám bude dlhé roky dobíjať baterky.

Pohovka plná lúčov

Pohovka plná lúčov

Chôdza po slnku

Koberce vo farbách slnečných lúčov zateplia interiér a chodí sa po nich ako po piesočnej pláži.

Ak sa pre výraznú žltú farbu rozhodnete pri nákupe kobercov, zvoľte radšej kusové. Takéto koberce priam vyzývajú k tomu, aby ste na nich trávili voľný čas. To je to miesto, kde budete skladať puzzle alebo s deťmi sledovať nedeľné rozprávky.

A keď vás koberček omrzí, zrolujete a položíte iný.

Slnečné dekorácie

Nechce sa vám do veľkých zmien? Vyberte zopár žltých dekorácií, ktoré do bytu vnesú letnú energiu. Čo tak vymeniť plagát alebo obraz za nový, slniečkovo žltý?

Slnečné dekorácie

Slnečné dekorácie

Ak šetríte, alebo máte medzi farbami iného obľúbenca, vsaďte na malé žlté dekorácie. Výrazný odtieň na seba nestrhne toľko pozornosti, namiesto toho perfektne zladí interiér. Na Favi.sk nájdete všetky krásne dekorácie žltej farby, ktoré u vás doma zažiaria.

Aby sa slnečná energia rozliala po celej izbe, zaobstarajte si viacero žltých drobností. Efektne vyzerá napríklad žltý vankúš na sedacej súprave žlté nábytkové úchytky na komode. Alebo výrazný sedací vak či dekorácia na stene. Dekorácie umiestnite ďalej od seba, aby ste si nevytvorili neprirodzený žltý kútik. Hra s farbami bude ako  posledný ťah štetcom, ktorý dotiahne váš interiér k dokonalosti.

Štúdio: Peter Kubík,

Štúdio: Peter Kubík, zdroj: https://favi.sk/inspiracie/album/rodinne-sidlo-trinec/484

Potom už len budete vy i vaši priatelia žasnúť, ako sa vám podarilo vyslniečkovať si domov. Tak šťastný slnečný slniečkový rok!

Leave a Comment