Móda a krása Praktické tipy

Ako vám tvárová jóga môže pomôcť nielen omladnúť, ale aj zvýšiť sebavedomie

Ktorá žena by netúžila byť stále mladá, krásna a vo forme? Hoci je vek len číslo, jeho vplyv na náš vzhľad a pocit sebavedomia úplne zastaviť nedokážeme. Aj napriek tomu však môžeme pre seba robiť maximum každý jeden deň. Pýtate sa, ako na to pri množstve každodenných povinností, únave a strese? Stačí chcieť, pozitívne sa naladiť a venovať aspoň pár minút denne iba sebe. Skvelou možnosťou, ako vám pár minút denne dokáže zmeniť vzhľad, pocity, vnímanie seba samej a celkové sebavedomie, je tvárová jóga.

Vrásky okolo očí a vrásky pod očami sú obvykle prvými známkami starnutia pleti

Vedeli ste, že prvé známky starnutia pleti sa začínajú objavovať už po 25. roku života? Najčastejšie medzi 25. až 30. rokom sa objavujú jemné linky, ktoré sa neskôr menia na vrásky okolo očí a vrásky pod očami. Tieto mimické vrásky sú často prvými, ktoré nás trápia. Hneď za nimi nasleduje oblasť čela, a s časom sa jemné vrásky prehlbujú, pričom pleť stráca objem a pružnosť.

Existuje však riešenie, ako tento proces spomaliť či dokonca zvrátiť, bez nutnosti invazívnych chirurgických zákrokov, kozmetických procedúr či drahých produktov. Prirodzené a efektívne vyhladenie vrások, či už ide o vrásky okolo očí, vrásky pod očami, vrásky na čele alebo kdekoľvek inde, vám môže priniesť tvárová jóga. A kedy je najlepší čas začať s cvičením? Odpoveď je: DNES. Bez ohľadu na to, či máte 25, 30 alebo 40 rokov.

2012 – 37 r.
2012 – 37 r.
2022 – 47 r.

Tvárová jóga a jej benefity

Tvárová jóga je cielené precvičovanie jednotlivých svalov a častí tváre. Ide o spôsob, ako spomaliť a minimalizovať následky prirodzeného starnutia pleti. Pravidelné a správne cvičenie tvárovej jógy prináša prirodzené vyhladenie vrások. Zároveň pomáha predchádzať vzniku nových vrások, zvýrazňuje kontúry pleti, navracia pleti pružnosť a objem, a prináša mnoho ďalších benefitov.

Mimoriadne dôležitá je pravidelnosť cvičenia a trpezlivosť, pretože žiadne zázraky sa nekonajú okamžite. Urobte si z tvárovej jógy pravidelný rituál a príjemnú chvíľu len pre seba. Dnes už je možné cvičiť tvárovú jógu aj z pohodlia vlastného domova za pomoci skúsených lektorov, spätnej väzby a motivácie v reálnom čase. Stačí vyskúšať online hodiny tvárovej jógy.

Čas investovaný do tvárovej jógy vám pomôže zrelaxovať, omladnúť a zvýšiť svoje sebavedomie. Vyskúšajte túto dostupnú, prirodzenú a efektívnu metódu a objavte, ako môže zmeniť nielen váš vzhľad, ale aj vaše pocity a celkovú pohodu.

Leave a Comment