Bývanie Komerčné články

Super triky, ako oživiť obývačku

Aj vám už v poslednej dobe vadí v obývačke takmer všetko? Miestnosť, kde sa stretávate s rodinou a priateľmi, na vás zrazu pôsobí fádne, nezaujímavo? Skúste spraviť menšie obmeny, ktoré priestor v obývačke dokonale okrášlia.

Oživte sedačku

Výhodou tmavých sedacích súprav je aj to, že nevidno na nich naozaj žiadnu špinku. Sú však fádne a pôsobia pochmúrne. Sedačku oživíte farebnými vankúšmi rozmerov 30×30. Sú menšie a môžete si ich dovoliť viac. Ak máte tmavošedú sedačku, dokúpte si olivovo zelené a žlté vankúše, poprípade investujte len do obliečok na vankúše.

Pretrieďte police v obývačkovej stene

Preplnené police už dávno nie sú IN. Ak chcete oživiť obývačku, rozhodne nenechávajte police v obývačkovej stene prehýbať pod ťarchou dekoračných ozdôb. Vzácnejšie krištálové karafy môžete ponechať. Sošky s umelými kvetmi, staré vázy a nepoužívané poháre ale pretrieďte.

Doprajte si krátke záclony

Dlhé záclony vymeňte za výrazne kratšie. Umožnia preniknúť slnečným lúčom do interiéru a vy tak ušetríte na energiách. Zvoľte klasiku – biele minimalistické záclony.

Ak by ste chceli dokúpiť nové krištáľové karafy, poprípade iné predmety z krištáľu, otvorte si Bohemia Crystal eshop. Ich široká ponuka vás dostane do kolien!

Leave a Comment