Móda a krása Praktické tipy

Sebavedomý počas pracovného výkonu? Doprajte si jedinečný parfém

Patríte medzi cieľavedomých mužov, ktorí vždy vedia, čo chcú? Aby ste podporili svoj pracovný zápal a dali svojmu okoliu vedieť, že ste ten pravý aj na náročné výzvy, dolaďte svoj zovňajšok do dokonalosti. Postačí len málo — niekoľko kvapiek toho správneho parfému.

Parfémy, ktoré to povedia za vás

Pánske parfémy v sebe skrývajú jedinečné kombinácie drevín, korenistých tónov, tabaku a kože. Doplnené o vôňu kvetov, citrusov alebo ovocia vytvárajú majstrovské kompozície, ktoré vás budú sprevádzať od rána až do neskorého večera.

Chceli by ste medzi nimi nájsť vôňu, ktorá vyzdvihne všetky prednosti vašej osobnosti a naplní vás neutíchajúcim pracovným zápalom? Vyskúšajte parfémy z Parfemplus. Široká ponuka vám poskytne možnosť vybrať si ten správny parfém presne podľa vášho vkusu aj osobnosti. Neviete, ako vyberať? Niekoľko tipov na parfémy pre každého sebavedomého muža sme pre vás pripravili aj my.

Citrusový parfém vás povzbudí svojou sviežosťou

Svieže a ľahké tóny citrusových plodov a bergamotu v spojení s jablkom, sladkosťou škorice a machom vás dokonale nabudia. Doplnené o hĺbku klinčeka, vetiveru a drevité tóny cédra, olivy a santalu prinesú výdrž aj na zdolanie tej najťažšej výzvy. Tento citrusový parfém je určený pre každého cieľavedomého, moderného muža. Už pri vstupe do miestnosti vás vďaka nemu bude sprevádzať atmosféra úspechu, ktorá bude dokonale ladiť s vaším elegantným vystupovaním.

Energiou na celý deň vás naplní citrusový parfém s kvetinovými a orientálnymi tónmi. Tento parfém sa otvára s krásnou vôňou bazalky a hrejivosťou koriandra. Postupne sa rozvinie v súlade pomarančového kvetu a energického zázvoru do akordov tabaku, cédra a ambry. Táto klasická pánska vôňa dovolí vyniknúť vášmu sebavedomiu v každej situácii.

Mužné tóny kože

S pánskym parfémom s mužnými tónmi kože a cédrového dreva nezostanete nepovšimnutý ani v hustom dave. Pripravte sa na jeho intenzitu, ktorá vás obklopí aj na dlhé hodiny obchodného rokovania. Jedinečná symfónia pikantných a sviežich vôní zázvoru a maliny, bergamotu a pomaranča vás udržia v strehu a pomôžu vám nájsť odpoveď na každú otázku. Táto korenistá vôňa z ponuky Parfemplus naplní všetky vaše očakávania.

Sladký parfém pre mužov

Myslíte si, že sladké tóny škorice či vanilky a muži nejdú dokopy? Presvedčte sa sami. Teplá, pikantná vôňa, ktorá si zároveň zachováva ľahkosť — to je sladký parfém, so základom plným mužnosti. Tóny pačuli sa v ňom neodolateľne snúbia s nástojčivými akordmi fazule tonka s jej hrejivo kvetinovou vôňou. V súlade so škoricou, myrhou a tabakom prináša vzácnu kombináciu, s ktorou sa budete cítiť neprekonateľným.

Leave a Comment