Praktické tipy

Vznešené a štýlové doplnky pre ženy

Každá žena chce vyzerať krásne a štýlovo a čo ak sú doplnky navrhnuté tak, aby vytvorili ženský a ušľachtilý outfit!

Vieme, ako zdôrazniť individualitu každej ženy. Jedinečnosť dodá viacero vecí.

Najlepšími priateľkami žien sú šperky, pretože tento doplnok je vždy s vami a dokáže dodať eleganciu aj každodennému oblečeniu, dotvorí biznis oblek aj večerné šaty.

Fortuna Aurum ponúka najväčší výber šperkov s drahokamami a polodrahokamami: zlaté prstene a retiazky, náušnice a náramky. Tu nájdete doplnok na každú príležitosť! A ak chcete svojej milovanej žene urobiť nezabudnuteľný návrh ruky a srdca alebo urobiť pekný darček, vyberte si moderné zlaté prstene – takýto darček si určite zapamätáte a nikdy nevyjde z módy!

Zlatý prsteň je medzi šperkami obľúbený u žien! Vďaka nej sa budete kedykoľvek cítiť ako kráľovná! Vybrať si môžete krehké tenké modely s drobným diamantom alebo kubickými zirkónmi, ktoré upútajú svojou žiarivosťou, originálne obrúčky z ružového či bieleho zlata s topásmi, zafírmi, rubínmi a mnohými ďalšími. V prípade špeciálnych prianí ohľadom kameňov, tvaru prsteňa alebo aplikácie gravírovania je možná individuálna objednávka.

V každom prípade sú zlaté prstene plné sofistikovanosti a ušľachtilej vznešenosti, ktorá vám umožní cítiť sa na vrchole.

Ďalším doplnkom na doplnenie imidžu je pohodlná a štýlová kabelka a katalóg Bella kabelky dokazuje, že aj športový či ležérny štýl môže byť atraktívny a ženský.

Medzi mnohými modelmi pútajú pozornosť dámske ruksaky na ulici aj na prehliadkovom móle. Tento doplnok sa ľahko kombinuje s elegantným outfitom – je jednoducho ako stvorený na športový štýl.

Takýto ruksak je vhodný na uloženie diára, tabletu, pracovných dokumentov a iných užitočných vecí, pričom máte voľné ruky, taška vám nespadne z ramena a chrbát zostane rovný. Ide teda o úplnú náhradu kabeliek a poskytuje rýchly prístup ku všetkým drobnostiam vďaka samostatným vreckám na telefón, kľúče atď. Rôzne farby, textúry, tvary a materiály vám umožnia pridať zvýraznenie každému obrázku!

Okrem štýlového vzhľadu je dámsky ruksak starosťou o zdravie chrbta. Nemusíte sa zohýbať a pokojne unesiete aj väčšiu váhu, pretože je rovnomerne rozložená.

Buďte neprekonateľná po celý rok – doplňte svoj šatník zaujímavými doplnkami, aby ste upútali a vyzerali vždy ako nové!

Leave a Comment