Komerčné články

Podnikanie na Seychelách

Seychely- dovolenkový raj, o ktorom sníva snáď každý Slovák. Bohužiaľ nemôže si ho dovoliť vzhľadom na to, že nemá veľký peniaz na rozhadzovanie. Avšak my vám ponúkame toto prestížne miesto na podnikanie. Myslíte si, že je to nereálne? Vaše podnikanie na Seychelách? Aj to sa dá, dá sa to prostredníctvom založenia offshore spoločnosti na Seychelách! Prečo si zakladať spoločnosť práve v tomto dovolenkovom raji? Aké to prináša výhody?

shutterstock_158522279

 

Výhody založenia offshore spoločnosti na Seychelách

V prvom rade by ste mali vedieť, kde sa tento ostrov nachádza. Netušíte? Je to ostrov v indickom oceáne, ktorý je len kúsoček od ďalšieho raja – Madagaskaru. Hovorí sa tam angličtinou, francúzštinou a kreolčinou. Táto krajina má veľkú stabilitu vďaka turizmu, ktorý sa tu v posledných rokoch naďalej rozvíja. A viete čo? Časový posun nie je až taký veľký, práve preto to mnohí podnikatelia využívajú na založenie offshore spoločnosti. Hlavnou výhodou offshore spoločnosti na tomto ostrove je práve to, že majitelia offshore spoločností neplatia žiadne dane a majú poskytnutú anonymitu. Informácie o vlastníkoch spoločností nemá šancu nikto zistiť. Nikto nebude vedieť, že ste práve vy vlastníkom spoločnosti! Výhodné, nemyslíte?

Vy by ste si však radi nechali poradiť od niekoho skúseného v tom ako sa táto offshore spoločnosť zakladá? Nechajte si poradiť od spoločnosti Company Formation!

Offshore spoločnosť a Company Formation

Výhodné offshore spoločnosti sú takzvané legálne entity, ktoré využívajú legislatívu konkrétneho štátu z daňového raja. Ponúkajú, ako sme už spomínali, vysokú mieru anonymity. Krajiny z daňového raja doslova lákajú podnikateľov k tomu, aby si zakladali offshore spoločnosti u nich. Na čo ich lákajú? Na výhodne podmienky zdanenia. Nepridáte sa k ním aj vy? Na Seychelách môžete dosiahnuť finančnú stabilitu, ktorú na Slovensku nemáte istú.

Je jasné, že na Slovensku sa nemusíte učiť jazyk! Predsa je to váš materinský. Čo ak ste sa napokon rozhodli založiť vašu spoločnosť na Seychelách a zišli by sa vám znalosti z cudzieho jazyka?

Kde sa máte možnosť naučiť cudzí jazyk?

Cudzí jazyk vás môže naučiť aj dobrá kamarátka, avšak vy sa ho chcete naučiť na kvalitnej úrovni? Neváhajte a vyberte si jazykovú školu na vysokej úrovni v Bratislave alebo v Košiciach. Po absolvovaní kurzu budete hovoriť v cudzom jazyku až tak dobre, ako keby ste sa ho učili celý život!

Leave a Comment