Komerčné články

Aby jazda autom bola pohodlná

Horúci letný vzduch je otravný nielen doma, ale aj počas jazdy autom. Bohužiaľ, nenavyberáte si. Najmä vtedy ak máte staršie auto, v ktorých nie je klimatizácia. Ovievanie vejárom vám vôbec nepomôže. Jediným vašim riešením je otvoriť si okná. Čo keď ale vonku je tiež horúci vzduch?

Nuž, neostáva vám nič iné len to strpieť.

Chystáte sa na výlet autom s rodinkou a chcete aby sa vám išlo pohodlne? Chcete vetrať, ale zároveň nechcete púšťať do vnútra nečistoty a smrad z vonkajšieho ovzdušia? Čo vám pomôže?

shutterstock_116279278

Pomôžu vám deflektory

Ochranné deflektory sú malé zázraky, vďaka ktorým nemusíte dýchať prach a smrad z ulice! Pýtate sa ako to je možné? Vďaka ich presnej výmere na vaše auto a správnej clone vám umožnia dýchať čerstvý vzduch. Majú aj mnoho ďalších výhod. Ste zvedaví aké? Napríklad chránia vaše okná proti zahmleniu a dokonca zabraňujú UV žiareniu. Ich inštalácia je veľmi jednoduchá, zvládne ju ktorýkoľvek z vás za pár minút! Máte záujem o kúpu, len neviete ich nájsť? Jedine na autovybava.sk! Skvelý obchod, odporúčame vám ho!

Vetranie už máte vyriešené, avšak pri dlhej jazde autom s rodinou by ste sa radi aj vy ako šofér cítili pohodlne? Tí,čo sedia vzadu sa môžu oprieť, ale čo vy?

Lakťové opierky

Chcete sa cítiť komfortne vo vašom aute? Tak si neváhajte zaobstarať do vášho auta komfortne tvarované lakťové opierky, vďaka ktorým sa bude šofér cítiť pohodlne. Už žiadne bolesti ruky, opierky od autovybava.sk ju raz a navždy ukončia!

Cestujete ďaleko a chceli by ste si oddýchnuť? Potrebovali by ste ďalšieho šoféra, ktorý by vás vystriedal? Čo tak zobudiť vášho syna na zadnom sedadle? Len prednedávnom si spravil vodičský preukaz vo vychytanej autoškole. Kde?

Najlepšia autoškola

Hľadali ste najlepšiu autoškolu, lenže nenašli ste? To ste asi ešte nepočuli o najlepšej autoškole Feki, ktorá sídli v Bratislave. Pri vyučovaní využívajú metódy digitálnej projekcie v skupinkách, v ktorej je najviac 15 študentov. Nemusíte zháňať knihu o autoškole, autoškola Feki vám ju poskytne zdarma! Takúto možnosť máte málokde.

Viete dokonca čo ponúka táto skvelá autoškola?

Kondičné jazdy

Autoškola Feki ponúka takzvané kondičné jazdy, ktoré majú možnosť využiť ľudia, ktorí už sú nejaké obdobie držiteľmi vodičského oprávnenia, ale majú chuť zdokonaliť sa. Môžete aj vy ak máte pocit, že nejazdíte tak ako by ste mali! Veď chcete zabezpečiť sebe a svojej rodine pohodlie v aute. Nechcete, aby vám to po piatich minútach skapalo! Pre zopakovanie: kde sa môžete prihlásiť na kondičné jazdy pre držiteľov vodičského preukazu? Predsa u Feki!

Zabezpečte sebe a svojim najbližším pohodlie vo vašom tátošovi!

Leave a Comment