Móda a krása

Nakupujte rozumne oblečenie pre deti

Ako každý rodič chcete dopriať svojmu vytúženému dieťatku všetko. Treba však popremýšľať nad jednou základnou otázkou. Myslíte si, že vaše malé dieťa potrebuje sto druhov nohavíc, tričiek, svetríkov a búnd? Zamyslite sa nad touto otázkou.

shutterstock_280971206

Deti rastú veľmi rýchlo a práve preto je úplne zbytočné robiť zo svojho dieťaťa módnu ikonu. Nikde nie je písané, že sa musíte riadiť Victoriou Beckham, ktorá zo svojej maličkej dcérky robí módnu ikonu. Nikto vám nebude zazlievať, že vaše dieťa nemá troje druhy nohavíc. Pre vás ako rodičov bude dôležité zamerať sa na typ oblečenia, ktoré dieťatku kúpite. Ešte predtým ako začnete brázdiť obchody s detským oblečením, spravte si zoznam, podľa ktorého budete konkrétne oblečenie nakupovať. Je dôležité, aby váš drobec mal na každé ročné obdobie čo na seba. Nemôže sa stať, že vášmu dieťatku počas zimy oblečiete kraťasky, ktoré sú vhodné akurát tak na leto.

Je viac než isté, že oblečenie pre vás sa omnoho jednoduchšie vyberá. Detské oblečenie nepodlieha módnym trendom a je viac než isté, že sa nebude meniť o rok/ o dva. Stavte na praktickosť a dobrý materiál. Zamerajte sa na detskú roztomilosť, ktorá bude z oblečenia vyžarovať. Kreslených postavičiek je od výmyslu sveta.

Pozerajte výpredaje alebo si vezmite detské oblečenie od priateľov

Mamičky, určite ste si všimli vysoké ceny detského oblečenia. Nemyslíte si, že sa vám oplatí skôr počkať na výrazné zľavy? Nenaháňajte sa zbytočne kvôli novému kúsku nohavíc pre vášho potomka. Vyčkajte zopár dní/ týždňov a kúpte si to isté za menej. Načo zbytočne preplácať?

Ďalším veľmi známym zdrojom detského oblečenia sú priatelia a starší súrodenci. Ak vaša sestra/ brat majú doma už odrastené dieťa a nevedia čo s návalom detského oblečenia, skúste im navrhnúť, aby vám ho dali, poprípade predali. Kedysi bolo detské oblečenie kvalitnejšie ako teraz. Vôbec nebude na škodu dať vášmu drobcovi staršie oblečenie, ktoré je ešte stále v dobrom stave.
Nakupujte rozumne pre svoje dieťa. Váš drobec nepotrebuje tucet predraženého detského oblečenia, ktoré takmer nevyužije. Detičky rastú rapídne rýchlo a verte, že si ani nestihnete uvedomiť a vaše dieťa bude v rukách držať detské oblečenie a bude sa vás pýtať, či to bolo jeho oblečenie.

Leave a Comment