Komerčné články

Los v mobile a rozprávkové výhry

Viete o tom, že teraz môžete získať rozprávkovú výhru len vďaka tomu, že prechytračíte losa a budete mať kúsok šťastia? Znie to dosť bláznivo na to, aby to bola pravda, však? Verte, že bez vetra sa ani žrebovací lístok nepohne.

Najspoľahlivejšia cesta k získaniu majetku, prestíže a postavenia vedie cez šikovnosť a získané vedomosti. Samozrejme, k úspechu je potrebné mať aj trošku šťastia, no to praje len pripraveným. Spojte príjemné s užitočným a siahnite po aplikácii Mobilos, s ktorou môžete vďaka šťastíčku a svojim vedomostiam vyhrať veľmi zaujímavé sumy.

shutterstock_157266884

Čo je Mobilos?

Ide o vedomostnú hru, s ktorou budete mať známe stieracie žreby priamo u vás v smartfóne. Výhodou oproti klasickým žrebom je fakt, že po stiahnutí aplikácie môžete hrať kedykoľvek a kdekoľvek, bez dlhého a otravného čakania v radoch. MOBILOS prináša okamžitú výhru, ako aj pravidelné týždenné losovanie o 250 €!

Ako hrať?

Zapojiť sa do hry je veľmi jednoduché. Aplikáciu Mobilos si pohodlne stiahnete rovnako ako akékoľvek iné (obľúbené) aplikácie. Ako prvé sa dozviete vedomostnú otázku, následne si zvolíte los a tým aj výšku sumy, o ktorú chcete hrať. Pokračujete tým, že si vyberiete číslo žrebu a zaplatíte zaň prostredníctvom hráčskeho konta alebo jednoduchým zaslaním SMS. Po týchto úkonoch prichádza to pravé vzrušenie! Zotriete váš žreb a ak na ňom nájdete tri rovnaké symboly, ste na dobrej ceste k úžasnej výhre. Tú stačí už len potvrdiť správnym zodpovedaním vedomostnej otázky a oslava sa môže začať.

Vstup do hry

Výhodou MOBILOS je, že do hry sa netreba osobitne registrovať. Základným prihlasovacím údajom je telefónne číslo hráča, prípadne 4-miestny PIN kód, ktorým zabezpečí svoje konto pred zneužitím ďalšou osobou. Svoje žreby online tak budete mať vždy pod kontrolou.

Garancia výhier

Faktor šťastia hrá pri hre, respektíve pri výbere žrebu, istú úlohu, no náhody sú vylúčené. Celá emisia žrebov je vydaná v jednom čase a pod odborným dohľadom notára. Všetky finančné výhry sú rozdelené náhodne na jednotlivé žreby a od momentu ich vydania už neexistuje možnosť ako zmeniť výšku alebo druh výhry. Žiadny generátor náhodných čísel ani iná náhoda tu neexistuje. Inak povedané, hodnoty na lose sú určené už predtým, ako si ho hráč zakúpi.

Vyplatenie výhry

Žreby sú v piatich cenových reláciách, v rozmedzí od 0,50 € až po 5 €. Adekvátne k tomu sa pohybujú aj výhry na jednotlivých stieracích losoch – maximálna výhra je až 100 000 €, no už za 50 centov môžete byť bohatší o rozprávkových 25 000 €! Výhru hráč získa po vyplnení údajov potrebných na vyplatenie výhry a spravidla do dvoch dní ju potom dostane na svoj účet. Ak ide o sumu presahujúcu 500 €, prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na jej vyplatenie v priestoroch spoločnosti. Je tu tiež možnosť pripísania výhry na hráčsky účet a jej použitie na ďalší nákup losov.

Leave a Comment