Komerčné články

Kde nájdete správne náhradné diely do svojho auta

Prečo sa pri kúpe vlastného auta zameriavame na konkrétne značky? Ponuka je v kvalitnom spracovaní, s úsporným turbodieselom a  širokou servisnou sieťou. Jednoducho priestorné a spoľahlivé auto. Z času na čas sa môže aj na ňom niečo pokaziť. V takom prípade si urobte jasný prehľad o náhradných dieloch, ktorý vám teraz ponúkame.  Začneme prvotriednou kvalitou výfukov Supersprint. Táto talianska legenda vám zaistí vysoký výkon a dobrý zvuk. Všetky dobré výfukové systémy sa vyrábajú z antikorovej ocele. Vďaka takémuto ušľachtilému materiálu je ich trvácnosť niekoľkonásobne dlhšia ako u iných lacnejších verzíí. Predsa len neriskujte a investujte do jeho kúpy. Výfuk je totiž jedným z najčastejšie vymieňaných dielov, alebo opravovaných častí auta. 

shutterstock_132131867

Univerzálne vzduchové filtre pre dobré dýchanie motora

Motoru auta dodáte správne vzduchové dýchanie, najmä vďaka filtrom v ich kvalitnom bavlnenom prevedení.  Univerzálne filtre K&N sú určené pre široké spektrum použitia. K dispozícii  máte množstvo rozmerov a tvarov. Ich možnosť vyčistenia a opätovného použitia je jednoduchá, tak ako aj samotná montáž. Materiál veľmi kvalitnej bavlny zaručuje vysoký výkon a ochranu motora. Vhodné sú pre všetky typy sania motora a šetrné k životnému prostrediu, pričom ich cena nie je závratná.

Bezpečný systém brzdenia

Vodiči pri kúpe auta často riešia menej dôležité veci, ktoré by ich mali zaujímať. Brzdným systémom sa zaoberá naozaj málokto a pritom je to jedna z najdôležitejších častí vozidla. Či už ide o výmenu za nový, alebo podobnú no odlišnú triedu, vždy dbajte na jeho dobrý stav. Prekontrolovať by sa mal minimálne raz ročne. Neznamená to, že si len letmo prebehnete hrúbku platničiek a kotúčov. Dajte pozor na strmene, tesnenie hydraulického systému, dobrý stav kotúčov Ate a kontrolu hlavného brzdového valca s ostatnými  komponentami. Bezpečnosť sa v tomto smere určite oplatí.

Leave a Comment