Komerčné články

Móda roku 2018 – čo sa bude nosiť?

Dlhé šaty

Módne trendy sú každoročne predmetom živých diskusií. Veď v móde sa skrýva toľko vášne… Pozreli sme sa na to čo bude in a trendy v roku 2018. Začnite novú sezónu štýlovo a osvojte si niektorý z týchto nadčasových prístupov v obliekaní.

Colorblocking

Jedná sa o trend využívajúci veľké pestrofarebné plochy (často sa využívajú modrá, červená, žltá, biela) – všetky farby sú sýte, intenzívne, ani jedna však nie je dominantná. Je to pravdepodobne najjednoduchší a najefektívnejší spôsob ako dostať farbu do vášho šatníka. V nadchádzajúcom roku budete mať veľa priestoru na výber – zvolíte colorblocking sukne, šaty, topy alebo v tomto štýle zladíte celý outfit?

Rozstrapkaná džínsovina

Aj vy ste mali pocit, že denim pomaly upadá do zabudnutia? Omyl! Džínsovina sa viac ako kedykoľvek pred tým stáva akýmsi oporným stĺpom dizajnérskych kolekcií. Táto látka, symbol nedbalej elegancie, býva riešená v rôznych prevedeniach (vyšívaná či „roztrhaná“), najväčšou bombou by ale mali byť rozstrapkané okraje.

Monochrome

Štýl farebne jednoliateho outfitu bude v sezóne 2018 nepochybne hitom. V porovnaní s colorblockingom sa jedná o trošku inú hru farieb, no je to skvelé riešenie pre všetkých, ktorí sa chcú upnúť k jednej, napríklad svojej obľúbenej, farbe. Skvele pôsobí dámske oblečenie v kombinácii bielej a čiernej, či oblečenie, ktoré je farebne jednotné, no každý kúsok má trošku iný odtieň.

Ponožky, ktoré vyjadrujú názor

Výrazné ponožky už nebudú výlučne doménou hipsterov. Dizajnéri sú presvedčení, že tzv. statement socks sa stanú obrovským hitom naprieč generáciami. Kockované, pruhované, v decentných aj krikľavých farbách, s obrázkom či zaujímavým nápisom – výber je skoro nekonečný a ide len o to čo chcete svojimi ponožkami vyjadriť. Pôjdete za hranu konvencií a vyskúšate ponožky v sandáloch?

Leave a Comment