Komerčné články

Kvalitným matracom za lepší spánok

Zdravý a výdatný spánok je rovnako dôležitý pre deti, dospievajúcich aj dospelých. Vplýva naň viacero faktorov vrátane teploty v miestnosti kde spíme alebo kvality postele, na ktorej odpočívame. Medzi najzásadnejšie záležitosti, ktoré priamo a aktívne vplývajú na kvalitný spánok, patria vhodné matrace.

Na to, aby ste si pohodlne ustlali, potrebujete dostatočne širokú posteľ s matracom, ktorý poskytne vašej chrbtici plnohodnotnú oporu. Na trhu nájdete množstvo matracov s rôznymi prívlastkami, pričom zorientovať sa v nich môže byť mnohokrát problém. My sme zacielili na vybrané produkty eshopu Matrace-store.cz, ktoré vás svojou kvalitou a funkčnosťou rozhodne potešia.

shutterstock_214078915

Zdravotné matrace

Už samotný názov prezrádza, že v tomto prípade ide ortopedickú pomôcku. Certifikované zdravotné matrace z ponuky Matrace-store.cz prešli klinickými testami, vďaka ktorým sú zagarantované ich prospešné vlastnosti smerom k optimálnej fyziológii ľudského tela. Či už ide o ich špeciálny anatomický tvar alebo použité materiály, tieto zdravotné matrace sú navrhnuté s dôrazom na váš zdravý spánok. Ako zákazník určite oceníte aj fakt, že na matrace sa vzťahuje príjemná zľava do výšky niekoľkých desiatok percent.

Matrace z pamäťovej peny

Pamäťová pena matracov vás nesklame. Skôr naopak, získate s ňou doteraz nepoznaný komfort pri spaní. Visco elastická pena má schopnosti meniť svoj tvar pri zmene teplôt a ako taká sa dokáže veľmi dobre prispôsobiť tvaru vášho tela. Rovnomerné rozloženie váhy tela a stabilizovaná poloha prispieva k lepšiemu prekrveniu a tuhšiemu spánku, po ktorom sa budete cítiť oddýchnutejší. Aj týchto matracov sa týkajú zaujímavé akcie, vďaka ktorým môžete ušetriť.

Antialergické matrace

V katalógu Matrace-store.cz nájdete aj jedinečné antialergické matrace s patentovaným systémom BIO GREENFIRST®, ktorý zabezpečuje 100% ochranu matracov proti roztočom. Tá spočíva v obsahu výťažkov z levandule, eukaliptu a citrónu s dlhodobým, výrobcom garantovaným účinkom. Matrace sú vhodné najmä pre alergikov, preventívne však pre kohokoľvek. Zároveň sú veľmi prispôsobivé a pasujú na všetky typy roštov, vrátane polohovacích. Vďaka super akcii na matrace bude váš spánok ešte príjemnejší.

V ponuke eshopu nájdete matrace tradičných rozmerov, ako napríklad:

Pokiaľ Vám bežné rozmery nevyhovujú, vyrobíme Vám matrace na mieru . Výroba a dodanie trvá krátku dobu.

Leave a Comment