Móda a krása

Hodinkové šialenstvo – podľahnite mu

Hodinky Michael Kors

K letnému nákupu pribaľte aj nové hodinky. Dávno už nejde len o praktickú, ale i módnu záležitosť. Tak ako topánok, ani hodiniek nikdy nie je dosť!

Hodinky Armani

Hodinky Armani

A čo si pre vás módne domy nachystali? Nadčasové hodinky Armani potešia tak vás, ako i vašu polovičku, moderné Michael Kors, s ktorými ohúrite aj v ležérnom outfite a nesmú chýbať stále atraktívne hravé Guess v rôznych farbách. Pripravte si svoj ideálny letný outfit!

Takmer všetci výrobcovia moderných značkových hodiniek nielen pre dámy sú typickí tým, že sú úzko spojení s navrhovaním oblečenia, obuvi a iných doplnkov, hodinky sú len jedným z ich výrobkov. Aj americká značka Michael Kors sa hodinkám začala venovať až v roku 2004, avšak ženy na celom svete sú za to vďačné dodnes. Zďaleka už nejde o hodinky, ktoré si bežný smrteľník nemôže dopriať, napriek tomu si značka potrpí na využitie len tých najkvalitnejších materiálov, ako je chirurgická oceľ, koža, perleť, používa tiež kvalitné minerálne sklíčka a japonské strojčeky.

 

Hodinky Michael Kors

Hodinky Michael Kors

Ak chcete byť v lete športová a pritom luxusne štýlová, s hodinkami americkej dielne Michael Kors to určite nepokazíte. K šortkám a topu, letným sandálkam s trblietkami a kvalitnej kabelke sú jagavé hodinky Michael Kors ako stvorené. Ak zvolíte vo svojom outfite béžovú či svetlo ružovú ako hlavnú farbu, hodiť sa vám k nej budú luxusné hodinky s ružovým zlatom, podľa toho, či ide o ľahký ležérny, alebo skôr večerný outfit, dolaďte hodinky buď so zirkónmi, alebo bez nich. Uvidíte, ako oživia váš celkový vzhľad!

Pozor, myslite na svoje značkové hodinky a šetrite si ich. Obzvlášť v lete sú náchylné na rôzne poškodenia, neúmyselné „utopenie“ či rozbitie. Pred vykonávaním letných adrenalínových športov preto radšej svoj šperk odložte! Myslite na to, že nemusia byť až také vodotesné, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať – aj o vodotesnosti je dobré si naštudovať a určiť limity vašich hodiniek. Ak chcete byť krásna a zároveň mať hodinky na praktický účel, voľte materiály vhodné na kontakt s vodou, napríklad kaučukové či silikónové náramky. A samozrejme, takéto hodinky by nemali mať kamienky, tie by totiž mohli pod vplyvom vody vypadnúť. Pre účely športovejšieho využitia odporúčame pozrieť si výber dámskych hodiniek z plastu, ktoré sú pre kontakt s vodou vhodnejšie.

Leave a Comment