Komerčné články

Jazdiť v požičanom má svoje výhody

Kvalitné služby budú na trhu čoraz žiadanejším artiklom. Prečo nie, keď aj bežné veci dokáže za nás spraviť niekto iný lepšie a rýchlejšie. Takzvaný outsorcing preto nie je len obyčajným módnym výstrelkom.

Koncept outsourcingu je postavený na báze prenosu aktivít, ktoré nemajú súvis s primárnou činnosťou firmy, na externý subjekt. Ten sa, naopak, preberanou aktivitou zaoberá ako svojou hlavnou činnosťou. Vďaka outsourcingu môže firma s akýmkoľvek predmetom podnikania preniesť na externý subjekt napríklad správu a vedenie účtovníctva, prípadne inú administratívnu záťaž. Ďalšou z možností, ako istú záťaž pre firmu outsource-ovať, je operatívny lízing.

screen-hertzlease-sk

Vysvetlenie pojmu „operatívny lízing“

Držať si stabilný vozový park nie je pre každú firmu z ekonomického hľadiska prínosné. Oveľa väčšou výhodou je zaplatiť za vozidlo len vtedy, keď je reálne využité. A to práve umožňuje operatívny lízing vozidiel, vďaka ktorému je možné zabezpečiť si prenájom vozidla bez rizika a na čas, ktorý potrebujete. Výhodou operatívneho lízingu je, že servis, prevádzku a kompletnú správu vozového parku zabezpečuje externá firma. V sume pravidelnej mesačnej splátky sú spravidla zahrnuté aj náklady, ktoré by mali byť garantované fixne. Splátka sa zároveň stáva nákladovou položkou a ako taká je plne daňovo odpočítateľná.

Keď outsourcing, tak u koho?

K operatívnemu lízingu vozidla alebo vozového parku je možné pridružiť aj niekoľko ďalších služieb. Spoločnosť Heartzlease medzi súvisiace služby zahŕňa non-stop cestnú asistenciu, náhradné vozidlo v prípade potreby na päť dní zadarmo, správu elektronickej knihy jázd, havarijné poistenie alebo tankovacie karty. Na veľkosti nezáleží. Tieto výhody môžu využívať malé firmy aj veľké spoločnosti nadnárodného významu. Súčasťou služieb Heartzlease je aj bezplatné a nezáväzné vypracovanie ponuky.

Výhodnú ponuku na lízing operatívny nájdete na Heartzlease.sk

Leave a Comment