Móda a krása

Ideálny outfit do práce

Aby sme dokázali ohúriť mužov, snažíme sa dbať o to, ako vyzeráme, aj keď sa zrovna chystáme vyniesť smeti pred dom. Každá žena chce mať peknú pleť, bohaté vlasy, štíhle telo, len nie každej sa tento sen splní. Ako zákon schválnosti chceme to, čo mať jednoducho nemôžeme. Ak ale zrovna nie ste na materskej dovolenke, kde vám môže byť úplne jedno, ako vyzeráte, odporúčame vám prečítať si skvelé rady v nasledujúcich riadkoch. Ak neviete, ako sa obliekať do práce, poradíme vám.

Pohodlné nohavice

Práca v kancelárii si vyžaduje, aby ste boli vkusne oblečená. Nemôžete si dovoliť prísť do práce vo vyťahaných domácich teplákoch, ktoré by ste si zrejme neobliekli ani vtedy, ak by ste čakali návštevu kamarátok. Obliekajte si elegantné nohavice vzorové alebo aj jednofarebné. Sem-tam nezaškodí, keď si na seba dáte džínsy, poprípade aj zateplené legíny. Momentálne v tomto zimnom počasí oceníte teplé a zároveň pohodlné nohavice. To legíny samozrejme spĺňajú. Zkuste i razítko na textil.

Nezabúdajte na sveter

Nerada nosíte sveter? V tomto období ale nebudete mať na výber. Chladné zimné noci a dni nás viacmenej nútia odložiť si krátke tričká a tenké blúzky na koniec šatníkovej skrine a donútia nás vytiahnuť huňaté svetre. Sveter po zimnou bundou síce zahreje, o tom niet pochýb, ak ste v ňom však celý deň a striedavo chodíte z exteriéru do interiéru, môže vám v ňom byť teplo. Pod sveter si vždy dávajte bavlnené tričko, v ktorom si budete môcť dovoliť sedieť v práci bez toho, aby vás niečo kúsalo a bolo vám teplo.

V prípade, že vám ale v bavlnenom tričku bude chladnejšie, nachystajte si na kancelársku stoličku náhradný sveter, poprípade pletený kardigán, ktorý zakryje rizikové partie – krk, chrbát, kríže.

Jednoduché tričko, rolák

Čo môže byť lepšie, ako jednoduché tričko s minimom vzorov? Oblečiete ho k bársakému svetru, kardigánu a budete si ho môcť dať aj pod teplejší rolák.

Nezabúdajte, že v jednoduchosti je krása.

Leave a Comment