Komerčné články

Projekt Premiére – nové byty v Bratislave

Získať zamestnanie v Bratislave nie je také jednoduché. O bývaní nehovoriac. Napriek tomu hlavné mesto Slovenska ponúka dostatok príležitostí. Len treba vedieť ako a kde ich hľadať. S prácou vám neporadíme, ale tip na skvelé bývanie by sme mali.

O projekte

Tým tipom nie je nič iné ako projekt spoločnosti Finep s názvom Premiére. Táto polyfunkčná budova je vlastne obytným domom. Jeho 23 podlaží tvoria štúdiá, apartmány a byty s výmerami od 32m2 až po 125m2. Samozrejmosťou je vlastný balkón, terasa alebo lodžia, rovnako ako parkovacie miesta v trojpodlažnej podzemnej garáži. Eko jednoducho nesmie chýbať, taký je trend doby, preto v priestoroch parkovacích miest nájdete nabíjacie stanice pre elektromobily. Zelená má pre Finep a nové byty v Bratislave zmysel, v podobe extenzívnej výsadby jej nájdete dostatok na terase na druhom nadzemnom podlaží.

Výborná občianska vybavenosť

K modernému bývaniu 21. storočia občianska vybavenosť jednoducho neoddeliteľne patrí. A Premiére ju aj vďaka svojej lokalite má. Šancova ulica je totiž v Bratislave miestom, odkiaľ máte blízko všade. Na letisko, vlakovú stanicu, do lesoparku na Kolibe a tiež do veľkých nákupných centier. Predaj bytov Bratislava nezabezpečuje vždy na 100%, projekt Premiére je preto vítaným spestrením. Môžete sa spoľahnúť na vlastnú dopravu, ale aj vo veľkých mestách čoraz populárnejšiu MHD a alternatívne formy ako napríklad bicykel. Aj tieto faktory robia vašu prípadnú investíciu zaujímavou. A to aj z dlhodobého hľadiska.

Veľký hráč = vysoká kvalita

Za projektom Premiére stojí developerska spoločnosť Finep SK. Patrí do skupiny Finep Holding, najväčšej českej developerskej skupiny. Na trhu pôsobí viac ako 20 rokov, z toho už jedenástym rokom aj na Slovensku. Spoločnosť sa na našom území predstavila pilotným projektom Jégeho alej, ktorý sa vyznačuje dostatkom zelene, skvelou infraštruktúrou a perfektným dopravným spojením. To sú zároveň hodnoty, ktoré získate aj s projektom Premiére. Ostatne, presvedčte sa na www.finep.sk alebo priamo na mieste.

Leave a Comment