Komerčné články

Dobre navrhnutý firemný web k vám priláka väčší počet klientov

Firemný web by mal byť pre firmu reprezentatívny. V dnešnej dobe je problematické vyhľadať firmu, ktorá by vám dokázala vytvoriť web stránku na profesionálnej úrovni. Samozrejme, že nie je všetci ponúkajú pre klientov nekvalitné služby. V toľkom množstve reklamných agentúr nájdete aj solídnu, ktorá za prijateľné sumy ponúkne adekvátne služby.

shutterstock_280610138

Hľadáte reklamnú agentúru, ktorá by vám mala tvorbu web stránok zvládnuť v pomerne krátkom čase? Skúste reklamnú agentúru Kolovrátok. Zistite si o nich informácie a uvidíte, že možno sa vám zapáčia. Čo vám práve oni dokážu ponúknuť?

Navrhnú vám najlepší webdizajn

Ešte nikdy ste nespravovali vlastný web a nemáte skúsenosti s webdizajnom? Nevadí. Práve Kolovrátok a jeho tím vám dokážu navrhnúť webdizajn vašej web stránky. Jediné, čo budú od vás potrebovať, sú poznámky a vízie do budúcnosti. Následne vám všetko podľa vašich požiadaviek zrealizujú. Budú s vami úzko spolupracovať, takže sa nemusíte obávať, že nebudete pri všetkom, čo sa bude diať na vašom novom firemnom webe.

Design manual

Grafický dizajn vám tiež nič nehovorí? Ešte ste sa nikdy nestretli s Photoshopom, Illustratorom a ani iným grafickým programom? Nevadí. Veď tím z Kolovrátku vám vie vytvoriť skvelý design manual. Ani po absolvovaní desiatich kurzov by ste nevedeli vytvoriť tak dobrý design manual ako profesionáli v Kolovrátku.

Nepokazte si meno nekvalitným firemným webom a zvoľte jeho tvorbu do rúk profesionálov. Investícia sa vám po krátkom čase niekoľkonásobne vráti. Dobre navrhnutý firemný web vám priláka väčší počet klientov.

Leave a Comment