Komerčné články

Dámska móda na zimné obdobie – 3 tipy ako vyzerať skvelo

Nový rok so sebou prináša aj nové možnosti ako sa prejaviť a vyniknúť. Riešite svoj aktuálny zimný šatník? Inšpirujte sa našimi horúcimi tipmi do mrazivého zimného počasia a buďte in od prvých dní roku 2017!

Šup do kožuchu, juchuchú!

Hoci kožuchy a doplnky z kožušiny nosia aj muži, vždy boli skôr doménou žien. A nie inak tomu je aj počas tohtoročnej zimy, kedy si huňaté kožušinky opäť nachádzajú miesto v ženských šatníkoch. Hitom minulej sezóny boli biele kožušiny, ktoré nejeden módny guru neváhal označiť ako nadčasové. A právom, pretože ich obľuba pretrváva a dámska móda by bola bez nich nekompletná. K teplému, bielemu a bohatému kožúšku bude skvele pasovať kontrastný outfit v tmavších odtieňoch. Napríklad tmavé úzke legíny, doplnené o lesklé čierne členkové topánky a tmavý pulóver.

Calvin Klein Jeans - bunda biela

Calvin Klein Jeans – bunda biela

Niečo pre rockové kráľovné

Keď si istý Levi Strauss nechal v roku 1873 patentovať džínsy, možno ani netušil, akú službu tým spravil desiatkam generácií bez rozdielu veku, národnosti či pohlavia. Džínsy či rifle sa najskôr stali výsadou robotníckej vrstvy, no postupom rokov si ich začala s obľubou obliekať aj mládež a ako symbol emancipácie aj ženy. A dámske rifle nevypadli zo zreteľa žien ani v 21. storočí, veď sú súčasťou obľúbeného rockového štýlu, ktorý mnohé dámy zvolia aj túto zimu. Roztrhané či vyšúchané slimky v kombinácii s „krivákom“ – bundou alebo dlhším kabátom, dodajú vášmu vzhľadu na atraktivite a zaujímavosti.

Rifle, skinny strih so zníženým pásom.

Rifle, skinny strih so zníženým pásom.

Pohoda a štýl v mikinách

Ležérna elegancia je pre mnohé ženy dominantným štýlom. Ponúka možnosť uvoľniť sa aj dobre vyzerať, také dva v jednom. Ak tieto dva momenty ctíte aj vy, dámske mikiny budú niečo pre vás. V kurze sú najmä dlhšie mikiny pod zadok, vyrobené z hladkej pleteniny a okrášlené kapucňou. Ak však dáte prednosť klasike do pása, nijaká módna polícia vás nezatkne

Leave a Comment