Móda a krása

Čo si obliecť na športovanie?

Prehľadať celý šatník a nenájsť nič je typické pre takmer každú ženu, ak nie každú. Ak hľadáte to najlepšie na športovanie, hľadajte lepšie. Uvidíte, že nájsť oblečenie na športovanie je jednoduchšie ako si vybrať oblečenie na spoločenskú udalosť.

shutterstock_249310594

Aké nohavice si zvoliť?

Na behanie, skákanie, tancovanie a iné športovanie sa nehodia džínsy. To hádam dobre viete. Viete si predstaviť robiť roznožku v obtiahnutých riflových nohaviciach? Na športovanie sú ako vyšité legíny, ktoré sú vyrobené z kvalitného elastického materiálu, ktorý sa dokáže prispôsobiť každej jednej ženskej krivke. Ja osobne preferujem značku Nebbia, ktorá ma nikdy doteraz nesklamala. Cvičte len v pohodlných a pritom pekných nohaviciach.

Klasická podprsenka s kosticami?

Tak na tú zabudnite. Pri cvičení vôbec nepripadá do úvahy, aby ste si zvolili klasickú kosticovú podprsenku. Väčšina žien trpí nosením podprsenky cez deň, nie to ešte počas cvičenia. Na cvičenia boli navrhnuté špeciálne športové podprsenky, ľudovo hovorené lambády, ktoré vašim prsiam nebudú blížiť. Vyvinutie športovej aktivity je záťažou aj pre vaše prsia. Myslite na to a oblečte ich do príjemných športových podprseniek.

Jednoznačne bavlnené tričko / tielko

Na cvičenie sa vám hodia tričká alebo tielka dobrého materiálu. Najlepším materiálom je bavlna, ktorá dokonale saje pot. Pri fyzickej aktivite, pri ktorej spotrebujete veľké množstvo vody, zároveň aj veľa vypotíte. Myslite na bavlnené oblečenie, ktoré nepodráždi vašu pokožku pri náročných fyzických aktivitách. Určite žiadnu z vás nepoteší kvapkajúci pot po chrbáte. Ak sa vám to zdá protivné, prehľadajte svoj šatník a vyhrabte si staré dobré tričko z bavlny. Môže byť aj staré tričko. Nemusíte zrovna bežať do obchodu a zháňať vycickané tričko.

Cíťte sa pri športe pohodlne. Zvoľte si správne oblečenie, ktoré vám športovú aktivitu neznechutí.

 

Leave a Comment