Komerčné články

Čo o Vás prezradí farba vašeho náramku?

Možno Vás to prekvapí, ale výber náramku o Vás prezradí viac než si myslíte už len samotnou farbou. Tá práve odhalí vaše vnútorné, skryté ja. Ak ste schopní sa s tým stotžniť, správnymi farebnými kombináciami nielen náramkov, ale i prsteňov, náušníc, či akýchkoľvek iných šperkov dosiahnete vnútornú vyrovnanosť.

shutterstock_265250882

Biela, alebo čierna

Ak preferujete tieto farby náramkov, vnímate svoj život ako hru, uprednostňujete zabávanie sa a životné výzvy, pričom pracujete s ľuďmi, ktorích priťahuje dobrodružstvo a starosti hádžu za hlavu. Akékoľvek nebezpečenstvo nie je pre Vás krokom dozadu, ale radi príjmete túto výzvu a čelíte jej s hrdosťou. V takom prípade by ste mali voliť náramky, ktorých farba je odvodená od zeme, či je z kovových prvkov, aby ste docielili duševnú pohodu.

Zelené náramky s ambíciami

Ak si vyberáte náramky, či ostatné šperky tejto farby, Vašou primárnou pohnútkou je akýkoľvek rast, progress, posun. Celý Vás život je v podstate trať, ktorú beriete ako výzvu, aby ste predbehli ostatných a každodenné dôležitejšie úlohy vidíte ako výzvy, ktoré musíte prekonať. Silným spôsobom vnímate svoju silu, ktorá býva podporená akýmkoľvek úspechom, či novou vedomosťou. Vhodné náramky pre Vás v tomto prípade budú tie, ktorých farby sú odvodené od dreva, či vody.

Červená – oheň

V tomto prípade vaša preferencia jasne preukazuje Vašu vnútornú silu hnanú – ohňom. Každý deň je pre Vás výrazne energický, ste neustále motivovaní, plní elánu pri akejkoľvek činnosti. Spoznávať nových ľudí, hovoriť k nim, robiť čokoľvek s oduševneným prístupom pre Vás nie je problém. V takomto prípade sú náramky jendoznačne výhradne červené a živelné energie prislúchajúce k tomu sú oheň a drevo.

Ružový náramok – milujete ľudí

I ružová farba náramkov o Vás prezradí viac než si myslíte. Tá hovorí o tom, že na samotných ľuďoch Vám záleží omnoho viac než na materiálnych veciach, máte radi zbližovanie, cítenie, ste ochotní sa prispôsobiť. Akákoľvk komunikácia s ľuďmi nielenže nie je pre Vás problém, ale viacmenej ju vyžadujete, aby ste mohli toho druhého pochopiť. Vzťahy s dávkou romantického aspektu, blízke prejavy citov ako dotyky, bozky, či objatia sú pre Vás bežné. V tomto prípade sú pre Vás farby náramku inšpirované energiou zeme a ohňa.

Modrá ku kreativite

Ak je modrá tá pravá pre vás, hovorí to o rozvinutej kreativite vašeho ducha. Náramky, či prstene tejto farby napomôžu vašej kreatívnej energii prúdiť. Akákoľvek výzva pred Vami Vám napomáha rásť, posúvať sa napred, milujete zmeny a s improvizáciou rozhodne nemávate problémy, naopak je pre Vás vyslovene žiadaná. V takomto prípade duševný balans bude podporený náramkami farieb inšpirovaných energiou vody a či kovovými časťami.

www.klenotyhematit.sk

Leave a Comment