Komerčné články

Bezpečne na stavenisku

Nedávno ste sa pustili do stavebných prác na vašom pozemku, avšak obávate sa toho, či sa na vašej stavbe dodržiava bezpečnosť? Chcete zabezpečiť pokojný chod stavebných prác? Jednoznačne musíte dbať na technický stav strojov, ktoré máte na stavbe a samozrejme aj na správne oblečenie pracujúcich robotníkov. Poďme sa na to bližšie pozrieť.

shutterstock_86230687

Robotníci a ich oblečenie

Robotníci na stavbe častokrát nedbajú na to, ako sa obliecť. Oblečenie si vyberajú najmä podľa počasia. Je to jasné, že cez zimu nebudú chodiť v krátkom tričku a naopak cez leto nebudú chodiť v hrubom kabáte. Ako by sa mal správne obliekať robotník na stavbe? Jednoznačne by mali mať pracovný odev z kvalitného materiálu. Najlepší výber pracovných odevov nájdete na stránke elstrote.sk. Dbajte na to, aby sa pracovníkom na vašej stavbe nič nestalo. Nikdy neviete kde si môžu ublížiť. Práve preto ich treba chrániť a treba chrániť najmä seba. Prečo aj seba? Ľahko sa môže stať pracovný úraz, za ktorý budete zodpovedný iba vy!

Špeciálne si dajte záležať na výbere montérok!

Montérky

Robotníci predsa nepracujú v rifliach, musia mať oblečené montérky! Neviete si rady s tým, kde by ste našli tie najlepšie pracovné montérky, ktoré vydržia aj chlad a aj veľké horúčavy? Chcete také, cez ktoré neprenikne žiadna kyselina? Vyberajte z ponuky od elstrote.sk! Vaši robotníci budú chránení kvalitou od elstrote.sk.

Oblečenie pre pracovníkov máte už zabezpečené, teraz by ste sa mali pozrieť na stav vašich strojov. Zdá sa vám, že váš bager trošku pokrivkáva?

Lepší pohyb vášho bagra

Chcete, aby sa váš bager lepšie pohyboval? Zdá sa vám, že trošku pokrivkáva? Chcelo by to výmenu pásu. Kde však nájdete najkvalitnejšie gumové pásy na bager? Predsa na cemat.sk! Pásy od Čematu majú 24 mesačnú záruku + k tomu sú zložené z kvalitných kovových článkov, ktoré dlho vydržia. Tak prečo si ich nekúpiť na ten váš pokrivkávajúci bager?

Bager sa vďaka novým pásom od Čematu dostal do normálu, ale čo váš vysokozdvižný vozík? Zdá sa vám, že sa nakláňa? Predsa len ho potrebujete, nemôže vám teraz absentovať!

Kolieska na vysokozdvižný vozík

Potrebujete niečo preniesť, ale váš vysokozdvižný vozík sa nakláňa spolu s nákladom? Rýchlo čosi urobte, nech sa vám náklad nevysype! Skočte na stránku cemat.sk a objednajte si kolieska na vysokozdvižný vozík. Už sa nemusíte báť, že sa vám pri preprave materiálu odtrhne koliesko a následne sa vám náklad vysype!

Leave a Comment