Móda a krása

Aké vlasy sa teraz nosia?

Pozeráte sa do zrkadla a jediné čo sa vám na vás nepáči sú vaše vlasy? Ani po učesaní to nie je ono? Skúšali ste všetky možné kombinácie účesov, avšak nič sa vám na vašej hlave nepáčilo? Pýtate sa prečo ten účes čo ste si vyhliadli v časopise sedí vašej kamarátke a vám nie? Nuž, každá žena máme iný typ vlasov, inú farbu vlasov. Každej z nás sedí úplne niečo iné.

shutterstock_150560963

Farba vlasov

Určite ste aspoň raz zachytili rôzne vtipy na účet blondínok. Pritom ich mnohí muži ale aj ženy považujú za najkrajšie, avšak aj tak si robia na ich účet vtipy. Nie je pravda, že všetky blondínky sú hlúpe, sú to snáď najkrajšie ženy na svete. Samozrejme ak máme na mysli prirodzené blondínky, nie tie peroxidované umelé krásavice.

Nemôžeme zabudnúť aj na hnedovlásky a čiernovlásky. Každá z týchto žien je krásna, ak má svoju prirodzenú farbu. Preto sa snažte čo najmenej si prefarbovať vlasy, buďte spokojné s tým, aké máte. Neperoxidované vlasy sú najzdravšie. To si zapamätajte!

Strih vlasov

Aký strih vlasov preferujete vy? Predpokladáme, že cez leto iný a cez zimu iný, či nie? Cez letné horúčavy sú ženy rady, že môžu svoje vlásky vypnúť buď do spony alebo do pevnej gumičky. Ženy cez leto preferujú najradšej drdoly, ktoré im udržia vlasy na uzde, takže sa nestane, že ak zafúka vietor tak im všetky vlasy nafúka do tváre. Krátkovlasé ženy to majú vyhraté! Žiadne vypínanie do gumičky, žiadne sponky, ktoré by im zachytili neposlušné vlasy. Nič takéto ich nemusí trápiť. Ráno im stačí prehrabať vlasy hrebeňom, občas nejaký ten stojatý vlas skrotiť a majú postarané. Dlhovlasé ženy to majú o čosi komplikovanejšie. Každé ráno im vlasy neposlušne elektrizujú, sú rozlietané a niekedy je treba aj väčší zásah hrebeňom, aby sa dostali do akej takej formy. Zato bohatá hriva priťahuje mužské oči, to ste nevedeli, že?

Dlhovlasá alebo krátkovlasá. Hnedovláska, čiernovláska alebo blondína. Je jedno akú farbu a aký strih máte. Je dôležité sa vedieť o vlasy dobre postarať.

Leave a Comment