Cestovanie Komerčné články

Ako sa dostať na letisko vo Viedni

Lietanie je najkomfortnejšia, najbezpečnejšia, najrýchlejšia a ešte množstvo ďalších superlatívov, doprava. Aj preto sa hovorí, že najväčšie nebezpečenstvo pri lietaní vám hrozí pri ceste na letisko. Hoci sa bratislavské letisko snaží konkurovať tomu viedenskému, a ide mu to celkom dobre, ešte sa nestalo najobľúbenejším slovenským letiskom, tým je stále Schwechat. Aj preto veľa ľudí rieši problém, ako sa dostať z Bratislavy do Viedne, aby nestratili svoj komfort?

shutterstock_152539595

Aj v taxíku môžete mať komfort

Zabudnite na taxikárov, ktorí čakajú svoje obete na vlakovej stanici. Ktorí sú ochotní pýtať za pár kilometrov sumy, ktoré sa viac podobajú cene za letenku ako za taxík. Využite služby taxi Schwechat. Luxusná limuzína Mercedes, Wi-Fi na palube, môžete sa pred letom uvoľniť s drinkom v ruke a za všetko môžete platiť kartou. A okrem toho?

Prečo si zobrať taxík na Schwechat

Nemusíte sa stresovať, či stihnete vlak, či bude voľné miesto v autobuse, či budete mať na letisku kde zaparkovať svoje auto. Jednoducho si objednáte taxi na letisko Schwechat, dopredu viete, koľko budete platiť – 40 €, čo je za 60 kilometrov príjemná cena, pretože z Dúbravky do centra Bratislavy stojí taxík aj viac ako 7 €. Váš vodič pozná cestu, jazyk a čo vás poteší najviac – slušné správanie a ochota nie sú pre neho tabu. A aby toho nebolo málo, sami si môžete vybrať, aká hudba bude počas vašej jazdy hrať.

Ani väčšie skupiny nie sú problém

Síce vás nejde ako hadov, no nezmestíte sa do limuzíny? Žiadny problém, objednať si môžete aj Mercedes dodávku. O žiadnu časť zo svojho komfortu sa týmto rozhodnutím však nepripravíte. Máte všetko, ako pri osobnom aute, okrem ceny. Za dodávku pre 8 ľudí vrátane šoféra zaplatíte 69 €. To je za každého pasažiera menej ako 10 € a to je celkom fajn cena, čo poviete? Hľadáte taxi Bratislava – Schwechat? Navštívte stránka TaxiSchwechat.com a presvedčte sa, že aj doprava autom môže byť rovnako príjemná ako tá letecká.

Leave a Comment