Komerčné články

Ako prežiť Silvestra v pokoji a bez zbytočných stresov a hanby

Silvester

Silvester je jeden z tých dní, ktoré rozdeľuje ľudí na dve skupiny. Zatiaľ čo jedni ho zbožňujú a nedajú naň dopustiť, tí druhí chcú, aby bolo čo najskôr po ňom. Či už patríte do jednej alebo druhej skupiny, určite ho chcete prežiť v pokoji a bez zbytočného stresu. Preto máme pre vás niekoľko praktických tipov.

Silvester

Silvester

Ubytovanie – už včera bolo neskoro

Chcete posledný deň v roku stráviť mimo svojho domova? Tak jednou z najdôležitejších vecí, ktoré musíte spraviť vopred, je vybaviť ubytovanie. Na Silvestra sa na poslednú chvíľu zháňa skutočne ťažko. Ubytovanie na Silvestra si preto vybavte s dostatočným predstihom, a to bez ohľadu na to, či ho chcete prežiť v luxusnom hoteli, priateľskom penzióne či v útulnej chate niekde na lazoch.

Postarajte sa o štvornohého kamoša

Máte štvornohého miláčika? Silvester patrí práve k tým dňom, kedy by ste naňho určite nemali zabudnúť. Najmä ak viete, že zvuky vybuchujúcej pyrotechniky nezvláda dobre. Neizolujte ho tak, že ho zavriete napríklad do kúpeľne. To mu veľmi nepomôže. Špecialisti sa zhodujú v tom, že je dobré nemeniť zvyky a fungovať normálne. Pes vycíti, ak budete v strese či strachu.

Útok alkoholu

Posledný deň v roku mnohí chcú poriadne zapiť a príchod nového roku zase osláviť. Ako si však zachovať aj napriek útokom alkoholu vlastnú tvár a nemusieť nasledujúci rok chodiť kanálmi? Pred odchodom do spoločnosti si sami sebe sľúbte, že nestratíte kontrolu nad sebou. Predsa len si každý sám môže určiť, koľko toho vypije, nemusíte sa nechať ovplyvniť známymi. Samozrejme, ak už siahnete po alkohole, určite nekombinujte rôzne druhy nápojov. Radšej tiež uprednostnite kvalitu pred kvantitou. No a nezabudnite sa predtým poriadne najesť.

Foto: Bigstockphoto

Leave a Comment