Komerčné články

Ako nenaletieť podvodníkom?

Slovenský trh s pôžičkami je presýtený rôznymi inštitúciami a pôžičkami, ktoré poskytujú. Aj banky, aj nebankovky. Aby mal človek aktuálny prehľad, musel by sa tejto problematike venovať profesionálne alebo vo voľnom čase aspoň hodinu denne. Ale to sa chce málokomu, väčšina ľudí sa začne o túto oblasť zaujímať až vtedy, keď si idú zobrať pôžičku. Ale to je úplne prirodzené a normálne, nie každý má svoje hobby v percentách, úrokoch a poplatkoch za pôžičky. Preto existuje internetový portál, ktorý to za vás všetko sleduje.

shutterstock_236029696

Odborníci, ktorí vám poradia

Portál Financieonline.sk tvorí tím mladých ľudí, ktorí nepracujú pre žiadnu banku ani nebankovú spoločnosť. Sú to ľudia, ktorí rozumejú financiám a svojimi skúsenosťami, vedomosťami a objektívnymi článkami, vám chcú pomôcť a poradiť práve v tejto oblasti. Sú to ľudia, ktorí si uvedomujú, že nie každý rozumie malým písmenkám pod zmluvou, nie každý rozumie skrytým poplatkom či úrokom. Preto sa pre vás rozhodli vytvoriť tento portál, kde vám jednoduchým spôsobom vysvetlia, ktorá pôžička je pre vás výhodná/nevýhodná a prečo.

Čo ešte nájdete na Financieonline.sk?

Okrem článkov s aktuálnou finančnou problematikou tu nájdete jeden užitočnejší ako ostatné. Stále častejšie sme svedkami v televíznych správach, novinách či z rozprávania svojich známych, akí sú podvodníci vynaliezaví. Nájdete tu článok Úverové podvody a podvodníci, kde sa dozviete, aké triky sú ochotní podvodníci použiť, aby z vás vylákali peniaze. Okrem toho sa dozviete, ako sa účinne brániť a na čo si dávať pozor, aby ste nenaleteli na podvod.

Porovnajte si pôžičky

Dnes, aby ste sa dozvedeli podmienky každej pôžičky, nemusíte behať z banky do banky či z nebankovky do nebankovky. Všetko je na webe. No prečo preklikávať stránky jednotlivých spoločností, keď si môžete pozrieť prehľadné porovnávanie pôžičiek na stránke Financieonline.sk. Vyskúšajte prehľadný sumár pôžičiek pod jednou strechou. Nestrácajte hodiny času s výberom pôžičky, využite porovnávač pôžičiek a za pár minút zistíte, ktorá pôžička je pre vás tá najvýhodnejšia.

Leave a Comment