Komerčné články

Poistenie sa vám oplatí. Aj do hôr, aj na dovolenku

Chystáte sa na dovolenku alebo na turistiku? Hovorili ste si, že sa vám ešte nikdy nič nestalo, že to skúsite bez poistenia? Stop! Nad tým ani nerozmýšľajte, prečo? Pretože sa môžete poistiť aj za 5 minút bez toho, aby ste museli odísť z domu. A navyše je to len za pár eur. Áno, skutočne je to len pár eur, keď si to porovnáte napríklad s tým, keď si pri lyžovaní vykĺbite rameno na nemeckom svahu, zaplatíte za výjazd záchranárov približne 1500 €. Čo poviete, nie je lepšie zaplatiť 19 € za ročné poistenie ako 1500 € za nerozvážnosť?

shutterstock_219655633

Poistenie do hôr od Európskej

Internetové poistenie do hôr v Európskej cestovnej poisťovni nezaberie spolu aj s platbou viac ako 10 minút. Sami si vyberiete, čo si chcete poistiť a na koľko. Chcete poistenie na rok, v ktorom bude zahrnuté aj prípadné pátranie horskou službou, liečebné náklady do 220 tisíc eur? Pripravte si 19 € a 10 minút času. Ako povedal niekedy veľmi dávno čínsky mudrc, ktorý odchádzal z domu: „Ak mi má byť žena neverná, tak bude. Ale pre istotu ju zamknem.“ Nenechávajte nič na náhodu, nenechajte si pokaziť dovolenku kvôli pár eurám.

Poistenie na dovolenku od Európskej

Poznáte to, dovolenka v Chorvátsku bez topánok do mora môže bolieť. Ježkovia, ostré kamene, pošmyknutie na paneli plnom rias či rozbité sklo v mori. A nielen v Chorvátsku, toto vás čaká prakticky všade. Aj na Zemplínskej šírave, aj v Karibiku. Kliknite si na stránku Europska.sk a využite poistenie na dovolenku. Chystáte sa na viac dovoleniek? Nekupujte si na každú dovolenku nové poistenie. Kúpte si celoročné poistenie za 19 €, ktoré vám platí na celom svete. Čo získate za túto sumu? Získate opäť liečebné náklady do 220 tisíc eur, pátranie a záchranu a v cene máte aj letné športy. Je lepšie sa poistiť za výhodnú cenu, ako platiť tisíce eur za ošetrenie z vlastného, čo poviete?

Leave a Comment