Komerčné články Praktické tipy

Aké váhy si môžete kúpiť?

Váhy nám umožňujú získať presné hodnoty váženého materiálu alebo tekutiny. Slovenský trh sa hemží mnohými predajcami váh, avšak vynára sa často otázka, či naozaj ponúkajú overené váhy a nepredávajú len lacné braky dovezené zo zahraničia. Jedno je však isté – na webe vahy.sk získate spoľahlivé značkové váhy, ktoré vám budú ukazovať presné hodnoty. Aké váhy majú momentálne v ponuke?

shutterstock_63633739

Laboratórne váhy

Ak vlastníte priemyselnú prevádzku, lekáreň, ste riaditeľ na škole alebo pracujete na výskumnom pracovisku, určite sa budete stretávať s laboratórnymi váhami. Aby boli laboratórne váhy použiteľné, musia byť maximálne presné. Len maličká odchýlka by mohla spôsobiť životu nebezpečné problémy. Uvedomte si, že práve na takýchto váhach sa poväčšine nachádzajú chemické látky, ktoré môžu uškodiť ľudskej koži.

Plošinové váhy

Technologické plošinové váhy sa využívajú pri kontrolnom vážení. Nožičky týchto váh sa môžu nastavovať do požadovanej výšky. Sú pomerne ťažké, takže neočakávajte, že ich zdvihnete bez pomoci druhej osoby. Aby sa vám materiál, ktorý potrebujete odvážiť, lepšie prenášal, odporúčame vám kúpiť si k plošinovým váham aj nájazdové rampy. Výrazne vám uľahčia manipuláciu s nákladom, ktorý chcete odvážiť.

Okrem týchto dvoch základných typov váh si môžete kúpiť kuchynské, obchodné, priemyselné a vreckové váhy. Ak máte záujem o niektorý typ týchto váh, odporúčame vám web – vahy.sk. Ľahká doména na zapamätanie.

Leave a Comment