Komerčné články

Ak ste dospeli, máme tu najhorúcejšie novinky, ktoré využijete vo vašej posteli

O sexe by sme sa báť hovoriť nemali. Naopak tabuizovaná by mala byť kamuflovaná lož v spoločnosti, ktorá neplodí nič dobré. Inak je to v prípade kvalitného sexu, ktorý okrem priaznivých účinkov na naše telo, pôsobí ako balzam pre boľavé čelo. Poďte sa s nami pozrieť na tie najhorúcejšie novinky, ktorými si môžete spríjemniť svoje intímne chvíle s partnerom.

Návšteva obchodu zmení váš život k lepšiemu

Spája váš vzťah s blízkym nadšenie a horúca vášeň? Chcete do takéhoto spojenia priniesť čerstvý prúd, prekvapiť svoju spriaznenú dušu a objaviť nové stránky vašej intimity? Dajte svojmu partnerovi špecifický výrobok. Urobte svoju blízkosť živšou, pikantnejšou a odblokujte svoje fantázie!

Pomôžu vám v tom najlepšie kvalitné hračky a doplnky svetových výrobcov, ktoré si môžete objednať v online sexshope pre dospelých. Už niekoľko  rokov robí intímny život mnohých párov zaujímavejším a rôznorodejším. Je čas, aby ste sa k nim zaradili aj vy.

Prínos intímnej rozkoše pre vaše zdravie

Vedeli ste o tom, že podľa štatistík máme v priemere za celý život sex viac ako 4200 krát, pričom sa udáva, že muži myslia na sex každé tri minúty a najlepšou športovou výbavou pre nich je posteľ? Samozrejme, že to celé závisí od veku a genetiky, pričom môže mať na celom tomto procese svoj významný podiel aj pohlavie.

Pokiaľ je to možné, mali by ste si svoje intímne chvíle čo najviac spríjemniť, a to napríklad aj s pomocou vibrátora. V opačnom prípade má sexuálna abstinencia negatívne dôsledky.

Ako vám abstinencia škodí

U mužov je to agresia, únava a depresia. U žien sa k týmto problémom pridáva porucha tvorby estrogénu, cyklické oneskorenia menštruácie alebo jej úplná absencia. Na vnútorných pohlavných orgánoch žien sa môžu dokonca vytvoriť aj fibrózy, cisty a rôzne nádory.

Ak je váš partner na služobnej ceste alebo ho ešte stále hľadáte, máte k dispozícii spomínaný sexshop , v ktorom si ľahko vyberiete Venušine guličky.

Sex je súčasťou našich životov a bez neho si jednoducho nemôžete svoju existenciu dlhodobo predstaviť. Minimálne nie s následkami, ktoré môžu byť v mnohých prípadoch až katastrofálne.

Leave a Comment