Cestovanie Komerčné články

Vyrážate na výlet? Tieto veci vám nesmú chýbať v aute počas cesty

Onedlho začnú deťom prázdniny a vy pochopiteľne začínate uvažovať kam tentokrát so svojimi deťmi zavítate. Finančne menej náročné sú výlety v okolí, ale ak párkrát za tieto dva letné mesiace pôjdete aj niekam ďalej a na viac dní, nemali by ste to určite ľutovať. Čo si však nemôžete zabudnúť nachystať do auta? Toto! A rozhodne to nebudú len poriadne pneumatiky Barum do rezervy.

Tekutiny

Ak cesta do vytúženého cieľa trvá niekoľko hodín a ešte sa k tomu pridajú neznesiteľné horúčavy, treba myslieť na pitný režim aj počas cesty. Možno vás to párkrát prinúti zastaviť na odpočívadlách a ísť na WC, pre naše telo je ale príjem tekutín nesmierne dôležitý. V prípade, že pitný režim zanedbáte, hrozí vám dehydratácia, kolaps. Nachystajte si preto minerálku v plastovej fľaši do auta. Predtým si ju dajte ale na pár minút do chladničky. Udržíte ju tak dlhšie chladnú.

Tričko na prezlečenie

Tak, ako aj vaše auto potrebuje letné pneumatiky napríklad značky Bridgestone, tak aj vy v horúcich letných dňoch potrebujete mať v aute aspoň jedno tričko na prezlečenie. Vyberajte si vzdušné, bavlnené a v prírodných farbách. Čierne rozhodne nie. Ak bude vonku okolo štyridsať stupňov, určite oceníte jedno čisté a hlavne suché tričko.

Leave a Comment